Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
diety na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘diety’ Category

Zdrowe diety

Wszystkim wiadomo, że sposób odżywiania się wywiera ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu – w tym na nasz wygląd, kondycję cery, włosów i paznokci, nastrój i oczywiście zdrowie. Jesteś tym co jesz – bez wątpienia w stwierdzeniu tym jest dużo racji. Nawet uprawianie regularnej aktywności fizycznej nie pomoże, jeśli ktoś odżywia się nieprawidłowo.
Najlepsze diety to diety zdrowe. Odpowiednia dieta nie tylko pomaga zrzucić wagę, ale również uwalnia od rozmaitych problemów zdrowotnych! Przy wielu chorobach właściwa dieta, dobrana pod kątem zapotrzebowania organizmu zmagającego się z danym schorzeniem, ma wielki wpływ na stan pacjenta. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak wygrać z nadwagą?

Niewiele chyba jest osób, które nigdy nie próbowały, a przynajmniej nie myślały o diecie odchudzającej. Żyjemy w czasach, które nie sprzyjają bowiem utrzymaniu dobrej sylwetki. Nasz siedzący tryb życia, godziny przed komputerem, jedzenie byle jak i byle kiedy przyczynia się do problemów z wagą, ze zdrowiem, w skrajnym przypadku, do otyłości.

Kiedy orientujemy się, że nasze ubrania stają się coraz ciaśniejsze, a obwód pasa coraz większy, szukamy na gwałt diety cud, która przywróci nam sylwetkę modelki. Im szybciej zrozumiemy, że taka dieta nie istnieje, tym większe mamy szanse na rozpoczęcie prawdziwego odchudzania. Read the rest of this entry »

Share Button

Co zrobić gdy podjadanie nie pozwala schudnąć?

zdrowe-przekaski-miedzy-posilkamiCzęsto nie mamy świadomości, o ile lepszą moglibyśmy prowadzić dietę, dopóki nie przeanalizujemy swoich nawyków żywieniowych. A gdy już zidentyfikujemy podjadanie lub objadanie się, to trudno nam przestać, kiedy przyzwyczailiśmy organizm do określonej wielkości i częstotliwości posiłków i przekąsek. Read the rest of this entry »

Share Button