Kategorie

Archive for the ‘zakupy’ Category

Płaszcz na jesień: mini czy maxi?

Krótki szray płaszczyk kurteczkaJesień to pora roku, która zawita w nasze progi lada chwila. Wraz z jesienią do Polski przybędzie chłodniejsze powietrze, dlatego już teraz warto pomyśleć, co zapewni nam choć odrobinę ciepła, kiedy nadejdą deszczowe i wietrzne dni. Idealnym okryciem jesiennym są płaszcze – tylko one dadzą swoim właścicielom ciepło i komfort użytkowania. Mimo że amatorzy kurtek jesiennych twierdzą inaczej, tylko płaszczyki łączą w sobie praktyczność i elegancję.

Wybór płaszczyka jesiennego nie jest wcale taki prosty, jak mogłoby się to wydawać. Trzeba bowiem przede wszystkim przemierzyć wiele kilometrów centrum handlowego w poszukiwaniu odpowiedniego egzemplarza. Za to kiedy uda się go odnaleźć i zdobyć, można poczuć prawdziwą satysfakcję! Read the rest of this entry »

Share Button

Ciążowa kurtka zimowa

Każda kobieta w ciąży na pewno ma nie lada problem z wyborem odpowiedniego odzienia na zimę. I chociaż w sklepach pojawia się całkiem spora liczba kurtek, które wykonywane są z najróżnorodniejszych materiałów, to na pewno jednym z bardziej praktycznych zimowych okryć będzie odzienie puchowe.

Kompletując swoją garderobę na pewno warto mieć na uwadze fakt, że taka odzież będzie noszona tylko w czasie ciąży. Dlatego warto postawić w miarę możliwości na ubrania uniwersalne, które zostały wyprodukowane z elastycznych tkanin. Wówczas znacznie łatwiej będzie można dopasować ubrania do kobiecej sylwetki, która przez dziewięć miesięcy potrafi się bardzo zmienić. Read the rest of this entry »

Share Button

Damskie i męskie kamizelki puchowe

ciepla-damska-kamizelkaZimowa pora wymaga odpowiedniego stroju. Czyli właściwie jakiego? Przede wszystkim takiego, który zapewni nam ciepło. Nie można jednak powiedzieć, że tylko na ten aspekt mamy zwracać uwagę podczas zakupów. Równie ważny jest nasz gust. Przecież zimowa odzież nie jest czymś czego nie widzi nikt oprócz nas. Wyglądu kurtki nie da się ukryć. Jeśli więc zdecydujemy się na pierwszy z brzegu artykuł może się on okazać nietrafionym zakupem. A każdy wie, że jeśli założymy na siebie coś, w czym nie czujemy się komfortowo, ucierpi na tym nasze samopoczucie. W wybranej kurtce musimy więc nie tylko nie odczuwać mrozu, ale również czuć się dobrze. Jak tego dokonać? Read the rest of this entry »

Share Button