Kategorie

Archive for the ‘zakupy’ Category

Jak przechowywać biżuterię?

kasetka-na-bizuterieBiżuteria srebrna, a zwłaszcza pierścionki z cyrkoniami, łańcuszki i obrączki, jest podatna na ciemnienie. To z kolei wywołane jest naturalnym wpływem siarki znajdującej się w powietrzu na powierzchnię srebra i tym samym powstawanie czarnego nalotu – siarczku srebra. Jeśli biżuteria nie jest rodowana (czyli pokrywana cienką warstwą rodu), to z pewnością po dłuższym czasie noszenia użytkownicy zauważą ów nalot. Można go oczywiście szybko i skutecznie usuwać domowymi sposobami typu oczyszczanie pastą do zębów, moczenie w wodzie z mydłem, sokiem z cytryny i sodzie lub też wykorzystanie płynów sprzedawanych w sklepach jubilerskich, nadających się do oczyszczania i polerowania srebra. Jednakże nie tylko samym czyszczeniem można zapobiegać zabrudzeniom na biżuterii. Dodatkowo trzeba zadbać o dobre jej przechowywanie. Read the rest of this entry »

Share Button

Płaszcz na jesień: mini czy maxi?

Krótki szray płaszczyk kurteczkaJesień to pora roku, która zawita w nasze progi lada chwila. Wraz z jesienią do Polski przybędzie chłodniejsze powietrze, dlatego już teraz warto pomyśleć, co zapewni nam choć odrobinę ciepła, kiedy nadejdą deszczowe i wietrzne dni. Idealnym okryciem jesiennym są płaszcze – tylko one dadzą swoim właścicielom ciepło i komfort użytkowania. Mimo że amatorzy kurtek jesiennych twierdzą inaczej, tylko płaszczyki łączą w sobie praktyczność i elegancję.

Wybór płaszczyka jesiennego nie jest wcale taki prosty, jak mogłoby się to wydawać. Trzeba bowiem przede wszystkim przemierzyć wiele kilometrów centrum handlowego w poszukiwaniu odpowiedniego egzemplarza. Za to kiedy uda się go odnaleźć i zdobyć, można poczuć prawdziwą satysfakcję! Read the rest of this entry »

Share Button

Ciążowa kurtka zimowa

Każda kobieta w ciąży na pewno ma nie lada problem z wyborem odpowiedniego odzienia na zimę. I chociaż w sklepach pojawia się całkiem spora liczba kurtek, które wykonywane są z najróżnorodniejszych materiałów, to na pewno jednym z bardziej praktycznych zimowych okryć będzie odzienie puchowe.

Kompletując swoją garderobę na pewno warto mieć na uwadze fakt, że taka odzież będzie noszona tylko w czasie ciąży. Dlatego warto postawić w miarę możliwości na ubrania uniwersalne, które zostały wyprodukowane z elastycznych tkanin. Wówczas znacznie łatwiej będzie można dopasować ubrania do kobiecej sylwetki, która przez dziewięć miesięcy potrafi się bardzo zmienić. Read the rest of this entry »

Share Button

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 44873 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/trendy/zakupy/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [internal in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435