Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
sukienki 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘sukienki’

Co założyć na sylwestrową domówkę u znajomych?

sukienki-na-domowkeWybór kreacji sylwestrowej zawsze przysparza pewne trudności. Trzeba zastanowić się co jest modne, co będzie odpowiednie na dany rodzaj imprezy oraz co sprawi że figura będzie wyglądała jak najlepiej. Wcale nie tak łatwo znaleźć kreację, która spełni wszystkie te wymogi. Dlatego wiele kobiet i dziewcząt zaczyna poszukiwania już jakiś czas przed Sylwestrem, ale oczywiście przede wszystkim najpierw trzeba ustalić gdzie i w  jaki sposób się go spędzi. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak nosić sukienki z dzianiny?

dzianinowa-sukienka-na-zimeSukienki z dziany są modne o każdej porze roku, a poza tym bywają odpowiednie na bardzo różne okazje. Ich dużą zaletą jest to, że mogą łączyć w sobie swobodę oraz elegancję. Wiele zależy od tego z jakimi dodatkami są noszone. Oczywiście istnieją różne rodzaje dzianiny, ale wszystkie cechuje to że są miękkie, miłe w dotyku, nieco elastyczne i dobrze się układają. Sukienki dzianinowe mogą mieć przeróżne fasony, długości, kolory i wzory. Nic dziwnego że wiele pań już dawno je pokochało i nosi je na różne sposoby. Read the rest of this entry »

Share Button

Wizytowe sukienki dla klepsydry

jaka-sukienka-dla-klepsydryFigura zwana klepsydrą charakteryzuje się tym, że kobieta o tym typie sylwetki ma bardzo wyraźną talię, szerokie, zaokrąglone biodra – proporcjonalne do szerokości ramion, dość masywne uda i spory biust. Kształty przypominają nieco literę X. To chyba najbardziej kobieca spośród damskich sylwetek. Wszystkie gwiazdy tryskające seksapilem to zazwyczaj klepsydry o idealnych wymiarach 90-60-90. Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką tej cudownej sylwetki pamiętaj aby największe swoje atuty czyli biust, talię odpowiednio wyeksponować. A poprzez niewłaściwe dobranie kreacji – nie zaburzyć piękna swoich proporcji. Jakie zatem ubrania pasują do „klepsydry”?. Okazuje się, że to figura wprost stworzona do sukienek! Read the rest of this entry »

Share Button