Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
sport na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘sport’ Category

Halówki do chodzenia na co dzień

halowki-do-chodzeniaSpośród wielu różnego rodzaju butów przeznaczonych do chodzenia na co dzień można wyróżnić praktyczne halówki. Chociaż halówki na ogół pojawiają się na sklepowych półkach obok korków do gry na murawę i są traktowane jako jeden z typów obuwia piłkarskiego, to w rzeczywistości buty te znakomicie sprawdzają się również na co dzień. Mogą je nosić zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci, zwłaszcza, że halówki świetnie sprawdzą się także w roli obuwia zamiennego do szkoły czy na lekcje wychowania fizycznego. Read the rest of this entry »

Share Button

Buty trekkingowe dla dzieci

buty-gorskie-dziecieceJeśli bardzo często zabierasz swoje dziecko na długie spacery i piesze wycieczki, wówczas z całą pewnością warto sprawić maluchowi odpowiednie obuwie.

Nie powinny to być jesienne kalosze z ocieplaczem i ściągaczem czy kolorowe trampki szkolne. O wiele lepszym rozwiązaniem może być kupno butów trekkingowych dla dziecka, które zagwarantuje nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo i zdrowie. Obecnie w sklepach możemy znaleźć bardzo szeroki wybór obuwia trekkingowego dla dziewczynek i chłopców, więc ze znalezieniem takich butów nie powinniśmy mieć większych trudności. Read the rest of this entry »

Share Button