Kategorie

Archive for the ‘sport’ Category

Halówki do chodzenia na co dzień

halowki-do-chodzeniaSpośród wielu różnego rodzaju butów przeznaczonych do chodzenia na co dzień można wyróżnić praktyczne halówki. Chociaż halówki na ogół pojawiają się na sklepowych półkach obok korków do gry na murawę i są traktowane jako jeden z typów obuwia piłkarskiego, to w rzeczywistości buty te znakomicie sprawdzają się również na co dzień. Mogą je nosić zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci, zwłaszcza, że halówki świetnie sprawdzą się także w roli obuwia zamiennego do szkoły czy na lekcje wychowania fizycznego. Read the rest of this entry »

Share Button

Buty trekkingowe dla dzieci

buty-gorskie-dziecieceJeśli bardzo często zabierasz swoje dziecko na długie spacery i piesze wycieczki, wówczas z całą pewnością warto sprawić maluchowi odpowiednie obuwie.

Nie powinny to być jesienne kalosze z ocieplaczem i ściągaczem czy kolorowe trampki szkolne. O wiele lepszym rozwiązaniem może być kupno butów trekkingowych dla dziecka, które zagwarantuje nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo i zdrowie. Obecnie w sklepach możemy znaleźć bardzo szeroki wybór obuwia trekkingowego dla dziewczynek i chłopców, więc ze znalezieniem takich butów nie powinniśmy mieć większych trudności. Read the rest of this entry »

Share Button

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 38496 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/trendy/sport/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [internal in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435