Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
zdrowie 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘zdrowie’

Dietetyczne ekstrema: dieta kapuściana

Dieta kapuściana, nazywana też dietą prezydencką, jest jednym z tych dietetycznych wymysłów, którym bliżej do żywieniowych absurdów niż skutecznych diet odchudzających. Nie zmienia to jednak faktu, że dieta ta jest polecana przez wiele osób (wciąż ją stosujących) jako jeden z najlepszych sposobów na szybkie pozbycie się paru zbędnych kilogramów. Zauważcie, że mowa o kilogramach, a nie tłuszczu. Tkanka tłuszczowa na diecie kapuścianej ma się dobrze, gorzej miewają się kości, mięśnie i inne tkanki, ale o tym – za moment. Read the rest of this entry »

Share Button

Naturalne afrodyzjaki

Każda kultura ma swoje afrodyzjaki. W każdym kręgu cywilizacyjnym znane są rośliny i pokarmy pochodzenia zwierzęcego, dzięki którym można poprawić potencję, usprawnić fizjologię i spowodować, że znacząco wzrośnie apetyt seksualny.

Współczesne afrodyzjaki i preparaty poprawiające potencję w wielu przypadkach bazują na tych właśnie naturalnych środkach, czasem aż żal bierze, że nie potrafimy sięgnąć po naturalne bogactwa w nieprzetworzonej, czystej postaci, a musimy uciekać się do tabletek.

Czy tak być musi? Zdecydowanie nie. Trzeba jedynie posiąść odpowiednią wiedzę i zdać sobie sprawę, że na potencję (i libido kobiet) najlepiej robią … minerały i witaminy i chociaż to oczywiście nie załatwi raz na zawsze sprawy potencji pamiętajmy, że sprawny seksualnie organizm to przede wszystkim zdrowy organizm. Zdrowie jest więc samo w sobie najpotężniejszym afrodyzjakiem. Read the rest of this entry »

Share Button

Recepta na piękno

Nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które o siebie nie dbają. Każda z nas jest atrakcyjna. Ale czasami pokłady uroku i wdzięku  ukryte są gdzieś głęboko, schowane pod zmęczonymi oczami lub przepracowanymi dłońmi. Spróbujmy odnaleźć w sobie szykowną damę… Read the rest of this entry »

Share Button