Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
uroda na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘uroda’ Category

Elegancka i piękna podczas studniówki

krótka-sukienka-na-studniówkęNawet jeśli jakaś dziewczyna twierdzi, że nie przejmuje się za bardzo przygotowaniami przed studniówką, prawdopodobnie nie jest to do końca prawda. Przecież każdej kobiecie zależy na tym żeby dobrze wyglądać i robić wrażenie na innych. Natomiast jeśli zbliża się jakaś specjalna okazja zwykle staramy się jeszcze bardziej niż zwykle. Na pewno warto zadbać o kreację i dodatki do niej już jakiś czas przed studniówką i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jeśli wszystkie szczegóły będą całkowicie dopracowane wzmocni to pewność siebie podczas balu.

Przede wszystkim trzeba znaleźć sukienkę studniówkową. Czym się kierować podczas jej wybierania? Na pewno powinna być odpowiednio elegancka. W końcu studniówka to prawdziwy bal, zwykle pierwszy w życiu. Jednak wytworna sukienka wcale nie musi być długa. Read the rest of this entry »

Share Button

Modny wiosenny manicure

Wiosenne wzory paznokciZadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Po zimie, kiedy nasza skóra narażona jest na przemrożenia, podrażnienia i pękanie warto zafundować sobie kilka zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących które znacznie poprawią koloryt skóry, polepszając tym samym jej sprężystość i prawidłowe ukrwienie.

Ładne paznokcie to ozdoba kobiety w każdym wieku. Z tego też względu warto na wiosnę zrobić relaksujący kompres na dłonie, zrobić peeling i nawilżyć skórę. Co więcej, warto również wykonać stylowy, elegancki i delikatny manicure, który pozwoli wprowadzić do codziennego wyglądu nieco pozytywnej, wiosennej energii. Read the rest of this entry »

Share Button

Dlaczego wypadają włosy?

wypadanie-wlosowWłosy, to cenna „rzecz” dla większości z nas. Dzięki nim czujemy się atrakcyjnie i pewnie. Jeśli mamy ich właściwą ilość na głowie jesteśmy zadowoleni. Niestety czasami, włosy, podobnie jak paznokcie czy skóra mogą być w nieco kłopotliwej kondycji. Kiedy włosy stają sie coraz to cieńsze, łamliwe, oraz matowe, to problem, bowiem w niedługim czasie okazuje się, że ulegają one wypadaniu. Wzmożone wypadanie włosów jest ogromny problemem dla bardzo wielu ludzi. Co mogą te osoby zrobić? Na rynku jest znaczna ilość specyfików na porost włosów. Przy wyborze warto dokładnie się zastanowić, bowiem niektóre wpływają tylko na wzmocnienie i poprawę kondycji skóry głowy i włosów. Read the rest of this entry »

Share Button