Kategorie

Archive for the ‘uroda’ Category

Modny wiosenny manicure

Wiosenne wzory paznokciZadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Po zimie, kiedy nasza skóra narażona jest na przemrożenia, podrażnienia i pękanie warto zafundować sobie kilka zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących które znacznie poprawią koloryt skóry, polepszając tym samym jej sprężystość i prawidłowe ukrwienie.

Ładne paznokcie to ozdoba kobiety w każdym wieku. Z tego też względu warto na wiosnę zrobić relaksujący kompres na dłonie, zrobić peeling i nawilżyć skórę. Co więcej, warto również wykonać stylowy, elegancki i delikatny manicure, który pozwoli wprowadzić do codziennego wyglądu nieco pozytywnej, wiosennej energii. Read the rest of this entry »

Share Button

Dlaczego wypadają włosy?

wypadanie-wlosowWłosy, to cenna „rzecz” dla większości z nas. Dzięki nim czujemy się atrakcyjnie i pewnie. Jeśli mamy ich właściwą ilość na głowie jesteśmy zadowoleni. Niestety czasami, włosy, podobnie jak paznokcie czy skóra mogą być w nieco kłopotliwej kondycji. Kiedy włosy stają sie coraz to cieńsze, łamliwe, oraz matowe, to problem, bowiem w niedługim czasie okazuje się, że ulegają one wypadaniu. Wzmożone wypadanie włosów jest ogromny problemem dla bardzo wielu ludzi. Co mogą te osoby zrobić? Na rynku jest znaczna ilość specyfików na porost włosów. Przy wyborze warto dokładnie się zastanowić, bowiem niektóre wpływają tylko na wzmocnienie i poprawę kondycji skóry głowy i włosów. Read the rest of this entry »

Share Button

Mężczyzna w salonie piękności – propozycje zabiegów

zabiegi kosmetyczne dla mezczyznPogląd głoszący, że mężczyzna dbający o urodę jest zniewieściały, jest przestarzały. Współcześnie panowie powinni nie tylko akceptować częste wizyty swoich wybranek u kosmetyczki, ale również osobiście korzystać ze zdobyczy medycyny estetycznej, dbając o właściwą kondycję swojej skóry w każdym wieku. Read the rest of this entry »

Share Button