Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
bikini 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘bikini’

Modna na plaży w każdym wieku

kostium-kąpielowy-dla-dojrzałej-kobietyCoraz dłuższe, cieplejsze i bardziej słoneczne dnie stają się bodźcem do przedsezonowych zakupów. Wtedy zaś, nie pozostaje nic innego, jak rajd po galerii w poszukiwaniu kostiumu idealnego dla nas. A że stroje plażowe są dostępne w wielu wariantach, to możemy dobrać je do siebie ze względu na sylwetkę czy wiek. Tym samym, w odpowiednim modelu kostiumu kąpielowego, modnie na plaży będzie prezentować się zarówno nastolatka o figurze modelki, jak również matka i babcia, których ciała, choć może już nie tak idealne, to nadal bardzo kobiece i piękne. Read the rest of this entry »

Share Button

Modna bielizna na każdą okazję

Bielizna powinna cieszyć elegancją i wygodą. Oferta marek produkujących ten rodzaj odzieży jest ogromna. Odwiedzając salony z bielizną naszą uwagę przyciągają: jakość tkanin z jakich jest wykonana, pozycja producenta bielizny na rynku, ale również wygląd. To właśnie te trzy czynniki decydują o tym jaką bieliznę wybierzemy. Read the rest of this entry »

Share Button

Bikini na plażę

Sezon plażowy to okazja, by zaprezentować swoje wdzięki i skąpe kostiumy kąpielowe na plażach Polski i całego świata. Bikini to obowiązkowy strój kobiecy. Skąpe stroje kąpielowe można kupić w wielu sklepach z bielizną. Ekskluzywna bielizna toples przykuwa uwagę nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Gdzie kupić modne kostiumy kąpielowe na basen i plażę?

Read the rest of this entry »

Share Button