Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
relaks na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘relaks’ Category

Przyjemne sposoby spędzania czasu

kobiety-na-impreziePrzychodzi z pracy, gotuje obiad, pierze, sprząta, idzie z psem na spacer, wyrzuca śmieci, robi zakupy. Czy ma czas na założenie maseczki, oglądnięcie dobrego filmu lub zwyczajne odprężenie w gronie znajomych. Czy każda kobieta po pracy staje się zwyczajną gospodynią domową? Nie. Wiele z nas pośród oczywistych domowych obowiązków potrafi wygospodarować chwilę czasu, by nieco się zabawić, spotkać z przyjaciółmi, Najlepszym sposobem na to jest gra w bilard lub gra w kręgle. Wystarczy tylko godzina czy dwie, by przyjemnie spędzić czas i się zrelaksować.

Read the rest of this entry »

Share Button

Oryginalne pomysły na sylwestra

zabawa-w-sylwestraSylwester – najbardziej szalona noc w roku. Każdy z nas chce spędzić ten czas w wyjątkowy sposób. Najczęściej gromadzimy się w specjalnie przygotowanych na tę okazję lokalach lub wyjeżdżamy na dalsze wycieczki (najpopularniejszy jest sylwester w górach bądź nad morzem). Grunt, żeby otaczali nas bliscy ludzie, a atmosfera długo zapadała w pamięć. A kiedy wybije północ składamy sobie serdeczne życzenia noworoczne.

Panie w noc sylwestrową chcą olśniewać pięknem i powalać blaskiem, dlatego często marzą o prawdziwym sylwestrowym balu, gdzie będą mogły pochwalić się swoimi wdziękami. Sylwestrowy bal to też świetna okazja na wycieczkę do centrum handlowego i zakup nowego „fatałaszka”. Kreacje sylwestrowe zachwycają bogactwem kolorów i kształtów (czasem jednak równorzędnie powalają ceną…). Read the rest of this entry »

Share Button

Wielkanoc na Bahamach

Nie ma co owijać w bawełnę z roku na rok robimy się coraz wygodniejsi. Dawno minęły już czasy kiedy z niecierpliwością wyczekujemy świątecznego czasu spędzanego w rodzinnym domu przy syto zastawionym stole. Dziś nie przygotowujemy świątecznych potraw sami, ale kupujemy gotowe dania lub zamawiamy catering. Coraz więcej osób decyduje się też na świąteczne wyjazdy. Nie są to bynajmniej podróże do rodziny. Wielkanoc spędzamy na Mazurach, w górach, nad Bałtykiem. Co bogatsi fundują sobie wyjazd za granicę – do Paryża, Rzymu, a nawet na Majorkę czy Jamajkę. Read the rest of this entry »

Share Button