Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
diety 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘diety’

Zdrowe diety

Wszystkim wiadomo, że sposób odżywiania się wywiera ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu – w tym na nasz wygląd, kondycję cery, włosów i paznokci, nastrój i oczywiście zdrowie. Jesteś tym co jesz – bez wątpienia w stwierdzeniu tym jest dużo racji. Nawet uprawianie regularnej aktywności fizycznej nie pomoże, jeśli ktoś odżywia się nieprawidłowo.
Najlepsze diety to diety zdrowe. Odpowiednia dieta nie tylko pomaga zrzucić wagę, ale również uwalnia od rozmaitych problemów zdrowotnych! Przy wielu chorobach właściwa dieta, dobrana pod kątem zapotrzebowania organizmu zmagającego się z danym schorzeniem, ma wielki wpływ na stan pacjenta. Read the rest of this entry »

Share Button

Co zrobić gdy podjadanie nie pozwala schudnąć?

zdrowe-przekaski-miedzy-posilkamiCzęsto nie mamy świadomości, o ile lepszą moglibyśmy prowadzić dietę, dopóki nie przeanalizujemy swoich nawyków żywieniowych. A gdy już zidentyfikujemy podjadanie lub objadanie się, to trudno nam przestać, kiedy przyzwyczailiśmy organizm do określonej wielkości i częstotliwości posiłków i przekąsek. Read the rest of this entry »

Share Button

Odchudzanie skuteczne i zdrowe

Temat szczupłej sylwetki i diet odchudzających jest dzisiaj wyjątkowo często oraz przez wiele osób poruszany. Z jednej strony kult wychudzonego ciała i zachwyt nad modelkami, które promują takie wzorce powoduje, że wiele młodych kobiet i dziewcząt zaczyna stosować drakońskie diety. Ich sposób odżywiania jest często niebezpieczny dla zdrowia i oczywiście ich urody. Dochodzi nawet do przypadków tak daleko posuniętego wyniszczenia organizmu, że zagrożone zaczyna być życie! Jednak równie niebezpieczne jest dopuszczenie do nadmiernej otyłości, z którym na pewno trzeba walczyć między innymi stosując dietę odchudzającą. Read the rest of this entry »

Share Button