Kategorie

Posts Tagged ‘diety’

Co zrobić gdy podjadanie nie pozwala schudnąć?

zdrowe-przekaski-miedzy-posilkamiCzęsto nie mamy świadomości, o ile lepszą moglibyśmy prowadzić dietę, dopóki nie przeanalizujemy swoich nawyków żywieniowych. A gdy już zidentyfikujemy podjadanie lub objadanie się, to trudno nam przestać, kiedy przyzwyczailiśmy organizm do określonej wielkości i częstotliwości posiłków i przekąsek. Read the rest of this entry »

Share Button

Odchudzanie skuteczne i zdrowe

Temat szczupłej sylwetki i diet odchudzających jest dzisiaj wyjątkowo często oraz przez wiele osób poruszany. Z jednej strony kult wychudzonego ciała i zachwyt nad modelkami, które promują takie wzorce powoduje, że wiele młodych kobiet i dziewcząt zaczyna stosować drakońskie diety. Ich sposób odżywiania jest często niebezpieczny dla zdrowia i oczywiście ich urody. Dochodzi nawet do przypadków tak daleko posuniętego wyniszczenia organizmu, że zagrożone zaczyna być życie! Jednak równie niebezpieczne jest dopuszczenie do nadmiernej otyłości, z którym na pewno trzeba walczyć między innymi stosując dietę odchudzającą. Read the rest of this entry »

Share Button

Wiosenne metamorfozy

Nadchodzą cieplejsze dni a wraz z nimi panie zrzucają grube kurtki i swetry. Zbliża się więc okres, kiedy wszelkie zmiany są mile widziane. Każdego roku kobiety chcą zaskakiwać na wiosnę nowościami. Modne buty i dodatki to jednak nie wszystko. Natchodzi czas kiedy zaczniemy pokazywać nasze ciała. Ale niestety po zimie nie jest ono w zbyt dobrej kondycji. Tu i tam odłożył się nadmiar tłuszczu, włosy są matowe, cera poszarzała, paznokcie się rozdwajają. Kosmetyki to jedna z form ratunku. Ale by skutecznie działały niezbędna jest zdrowa dieta. Read the rest of this entry »

Share Button