Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
modna biżuteria 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘modna biżuteria’

Zasady męskiej elegancji

Strój eleganckiego mężczyznyElegancki facet to w 21. wieku niekoniecznie mężczyzna w garniturze i pod krawatem. Społeczeństwo stało się nieco bardziej liberalne i teraz elegancją nazywa się często schludne, modne odzienie. Niemniej są pewne sztywne kanony, których warto się trzymać, kiedy ubiór ma być doceniony przez środowisko. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak przechowywać biżuterię?

kasetka-na-bizuterieBiżuteria srebrna, a zwłaszcza pierścionki z cyrkoniami, łańcuszki i obrączki, jest podatna na ciemnienie. To z kolei wywołane jest naturalnym wpływem siarki znajdującej się w powietrzu na powierzchnię srebra i tym samym powstawanie czarnego nalotu – siarczku srebra. Jeśli biżuteria nie jest rodowana (czyli pokrywana cienką warstwą rodu), to z pewnością po dłuższym czasie noszenia użytkownicy zauważą ów nalot. Można go oczywiście szybko i skutecznie usuwać domowymi sposobami typu oczyszczanie pastą do zębów, moczenie w wodzie z mydłem, sokiem z cytryny i sodzie lub też wykorzystanie płynów sprzedawanych w sklepach jubilerskich, nadających się do oczyszczania i polerowania srebra. Jednakże nie tylko samym czyszczeniem można zapobiegać zabrudzeniom na biżuterii. Dodatkowo trzeba zadbać o dobre jej przechowywanie. Read the rest of this entry »

Share Button

Biżuteria sztuczna – z klasą i fantazją

Sztuczna biżuteria jak naturalnaŚwiat sztucznej biżuterii jest pełen niespodzianek, a ilość wzorów jest ograniczona wyłącznie pomysłowością projektantów. Kochasz elegancję i wyrafinowany styl? A może biżuteria sztuczna w odważnej wersji jest Ci bliższa? Przekonaj się o bogactwie wyrobów, przeglądając propozycje sklepu Alice Jo. Read the rest of this entry »

Share Button