Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
bielizna 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘bielizna’

Bielizna na wiosnę

modna-bielizna-na-wiosneRozprawiając na temat wiosennych kolekcji ubrań, najczęściej poruszamy temat kolekcji damskich. Dotyczy to wszystkich elementów garderoby, nawet tej najbardziej niewidocznej, jaką jest bielizna. Bowiem trendy bieliźniarskie zmieniają się równie często jak wyznaczniki tego, jaki fason sukienki czy butów będzie modny w nadchodzącym sezonie. Read the rest of this entry »

Share Button

Dopasuj bieliznę do każdego stroju!

Wieczorny image to nie tylko szałowa sukienka i dopasowane do niej szpilki. To również bielizna. Owszem gra drugoplanową rolę w modowym przedstawieniu, ale nie możesz całkowicie zapominać o odpowiednim zestawieniu odzieży i bielizny. Wystające spod przeźroczystej sukni miseczki staniki, linia majtek widoczna pod spodniami czy opadający gorset nie uczynią z Ciebie królowej balu.

Jak dobrać stanik do danego stroju? Read the rest of this entry »

Share Button

Historia biustonosza

Biustonosz to nieodłączna część garderoby każdej kobiety. Obecnie na rynku bieliźniarskim producenci prześcigają się w tworzeniu rozmaitych fasonów i kolorów biustonoszy, z których każda kobieta może wybrać coś idealnego dla siebie. A jak było kiedyś? Kto stworzył pierwszy damski biustonosz?
Otóż ten typ kobiecej bielizny znany był już w starożytności, a dokładniej w starożytnej Grecji, gdzie spełniał raczej praktyczną funkcję. Read the rest of this entry »

Share Button