Kategorie

Archive for the ‘moda’ Category

Sukienka na imprezę karnawałową

modna-sukienka-na-imprezePrawdziwy bal sylwestrowy to bez wątpienia duże przeżycie. Potrzebna jest wtedy oczywiście elegancka suknia wieczorowa. Jednak zdecydowana większość osób bawi się na nieco luźniejszych imprezach, gdzie nie obowiązują aż tak wytworne stroje. Natomiast oczywiście każda kobieta chce się prezentować jak najładniej, dlatego już kilka tygodni przed karnawałem zastanawia się nad swoją kreacją.

Sukienki karnawałowe mogą być bardzo różne, ale niewątpliwie najpopularniejsza jest mała-czarna. Ten typ ubrania nigdy nie wychodzi z mody. Poza tym każda kobieta, która ma ładną figurę dobrze się w niej prezentuje. W zależności od doboru dodatków można wyglądać w małej-czarnej dość elegancko lub bardziej ekstrawagancko. Read the rest of this entry »

Share Button

Czapka w kształcie misia

czapka-misCzapka to nieodłączny element zimowego stroju, tuż obok rękawiczek oraz szalika. Jednak wybór nakrycia głowy nie powinien być traktowany jako przykry obowiązek. Warto wiedzieć, że właściwie dobrana czapka doda nam uroku i atrakcyjności, a ponadto będzie ciekawym dopełnieniem do całego stroju. W sprzedaży możemy dzisiaj znaleźć wiele interesujących fasonów czapek. Wśród nich pojawiają się chociażby oryginalne turbany, papachy oraz czapki pandy.

Po takie nakrycia głowy sięgają przede wszystkim młode osoby, które chcą skutecznie wyróżnić się z tłumu. Read the rest of this entry »

Share Button

Kozaki na szeroką łydkę

kozaki-z-szeroka-cholewkaDamskie obuwie zimowe to różnorodność fasonów dostosowanych do odmiennych gustów klientek. Wśród najchętniej wybieranych modeli dominują kozaki z długimi cholewkami przyjemnie otulającymi łydki. To funkcjonalne rozwiązanie idealnie sprawdza się podczas mroźnych zimowych dni. Nie dziwi więc fakt, że wiele osób sięga właśnie po ten typ obuwia.
Niestety, nie każda pani może sobie pozwolić na taki zakup ze względu na szeroką nie mieszczącą się w standardowych rozmiarach dostępnych w sklepach obuwniczych. Zbyt wąska cholewka często uniemożliwia dopasowanie kozaków o wymarzonym fasonie, tym bardziej, że oferta popularnych sieciówek nastawiona jest na modelowego klienta. Read the rest of this entry »

Share Button