Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
sukienki dla puszystych 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘sukienki dla puszystych’

Uniwersalna mała czarna – także w rozmiarze XXL

W małej czarnej doskonale prezentują się także panie puszysteKrótka, czarna sukienka, na pierwszy rzut oka niczym nie zachwyca, nie powala na kolana, nie wyróżnia się niczym spośród innych kreacji. A jednak to właśnie taka kreacja, już od niespełna 100 lat pełni rolę najseksowniejszej i najbardziej uniwersalnej sukienki, którą musi mieć każda kobieta.

Nawet Panie, które nie interesują się zupełnie modą wiedzą, że mała czarna zawsze jest modna, zawsze jest na czasie i można założyć ją na każdą okazję. Właśnie dzięki tej krótkiej, czarnej sukience, sława Coco Channele przetrwała i nadal rozkwita, a miliony kobiet na całym świecie są jej wdzięczne za wprowadzenie tej kreacji na salony. Swoją popularność zawdzięcza głównie uniwersalności, gdyż można założyć ją niemal na każdą okazję, zarówno na oficjalne spotkanie, jak również mniej oficjalną kolację. Uwielbiają ją miliony kobiet, gdyż wszystkie Panie, niezależnie od wieku, statusu społecznego, miejsca zamieszkania, a także noszonego rozmiaru mogą ją nosić bez obawy, iż popełnią modową gafę. Oczywiście mała czarna małej czarnej nie równa. Jej uniwersalność, a także mnogość fasonów sprawia, że przetrwała wiele zawirowań w modzie, a wyszczuplające działanie koloru kusi w szczególności Panie o bardziej pełnych kształtach. Bo właśnie bez większej obawy i trudu można dostać małą czarną w rozmiarze XXL. Read the rest of this entry »

Share Button

Sukienki weselne dla otyłych

elegancka-suknia-dla-otyłejPanie mniej lub bardziej „przy kości” dostając zaproszenie na wesele od razu martwią się o to, co one na siebie włożą. Rzeczywiście, w dniu wesela zwracamy uwagę nie tylko na to jak wygląda para młoda. Obserwuje się również wszystkich gości weselnych, w szczególności kobiety. Jak są ubrane, jakie buty mają, jakie dodatki, jakie fryzury, jakie makijaże? Oczywiście, nie brakuje również komentarzy dotyczących pań puszystych. A przecież one tego dnia również mogą wyglądać zachwycająco. Tak zachwycająco, że wówczas będzie o nich głośno, ale tylko w pozytywnym kontekście. Read the rest of this entry »

Share Button