Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
dieta 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘dieta’

Zdrowe diety

Wszystkim wiadomo, że sposób odżywiania się wywiera ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu – w tym na nasz wygląd, kondycję cery, włosów i paznokci, nastrój i oczywiście zdrowie. Jesteś tym co jesz – bez wątpienia w stwierdzeniu tym jest dużo racji. Nawet uprawianie regularnej aktywności fizycznej nie pomoże, jeśli ktoś odżywia się nieprawidłowo.
Najlepsze diety to diety zdrowe. Odpowiednia dieta nie tylko pomaga zrzucić wagę, ale również uwalnia od rozmaitych problemów zdrowotnych! Przy wielu chorobach właściwa dieta, dobrana pod kątem zapotrzebowania organizmu zmagającego się z danym schorzeniem, ma wielki wpływ na stan pacjenta. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak odchudzają się gwiazdy?

diety-hollywoodPosiadanie doskonałej figury, jaką szczyci się niejedna gwiazda Hollywood, to marzenie każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że furorę robią diety odchudzające, które stosowane są właśnie przez znane aktorki i modelki. Wśród nich znaleźć można opracowane przez hollywoodzkich dietetyków kompletne programy żywieniowe, ale również diety wymyślone przez same gwiazdy. Read the rest of this entry »

Share Button

Odchudzanie skuteczne i zdrowe

Temat szczupłej sylwetki i diet odchudzających jest dzisiaj wyjątkowo często oraz przez wiele osób poruszany. Z jednej strony kult wychudzonego ciała i zachwyt nad modelkami, które promują takie wzorce powoduje, że wiele młodych kobiet i dziewcząt zaczyna stosować drakońskie diety. Ich sposób odżywiania jest często niebezpieczny dla zdrowia i oczywiście ich urody. Dochodzi nawet do przypadków tak daleko posuniętego wyniszczenia organizmu, że zagrożone zaczyna być życie! Jednak równie niebezpieczne jest dopuszczenie do nadmiernej otyłości, z którym na pewno trzeba walczyć między innymi stosując dietę odchudzającą. Read the rest of this entry »

Share Button