Kategorie

Posts Tagged ‘dieta’

Jak odchudzają się gwiazdy?

diety-hollywoodPosiadanie doskonałej figury, jaką szczyci się niejedna gwiazda Hollywood, to marzenie każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że furorę robią diety odchudzające, które stosowane są właśnie przez znane aktorki i modelki. Wśród nich znaleźć można opracowane przez hollywoodzkich dietetyków kompletne programy żywieniowe, ale również diety wymyślone przez same gwiazdy. Read the rest of this entry »

Share Button

Odchudzanie skuteczne i zdrowe

Temat szczupłej sylwetki i diet odchudzających jest dzisiaj wyjątkowo często oraz przez wiele osób poruszany. Z jednej strony kult wychudzonego ciała i zachwyt nad modelkami, które promują takie wzorce powoduje, że wiele młodych kobiet i dziewcząt zaczyna stosować drakońskie diety. Ich sposób odżywiania jest często niebezpieczny dla zdrowia i oczywiście ich urody. Dochodzi nawet do przypadków tak daleko posuniętego wyniszczenia organizmu, że zagrożone zaczyna być życie! Jednak równie niebezpieczne jest dopuszczenie do nadmiernej otyłości, z którym na pewno trzeba walczyć między innymi stosując dietę odchudzającą. Read the rest of this entry »

Share Button

Dietetyczne ekstrema: dieta kapuściana

Dieta kapuściana, nazywana też dietą prezydencką, jest jednym z tych dietetycznych wymysłów, którym bliżej do żywieniowych absurdów niż skutecznych diet odchudzających. Nie zmienia to jednak faktu, że dieta ta jest polecana przez wiele osób (wciąż ją stosujących) jako jeden z najlepszych sposobów na szybkie pozbycie się paru zbędnych kilogramów. Zauważcie, że mowa o kilogramach, a nie tłuszczu. Tkanka tłuszczowa na diecie kapuścianej ma się dobrze, gorzej miewają się kości, mięśnie i inne tkanki, ale o tym – za moment. Read the rest of this entry »

Share Button