Kategorie

Posts Tagged ‘biżuteria’

Biżuteria ręcznie robiona – modny dodatek

bransoletka-recznie-robiona-z-mulinyBiżuteria jest nieodzownym elementem każdej kobiety a i panowie lubują się w wyrobach ze złota i srebra. Najbardziej eleganckie i wytworne ozdoby damskie wykonuje się ze złota najwyższej jakości i przyozdabia się kamieniami szlachetnymi: brylantami, przepięknymi urzekającymi swą barwą szmaragdami, rubinami i szafirami. Najbardziej znamienitą ozdobą damskich dekoltów jest kolia. Niemalże królowa wszelkich ozdób. Jest naszyjnikiem bogato zdobionym i olśniewającym, idealnie nadaję się do nocnych i balowych kreacji. Read the rest of this entry »

Share Button

Biżuteria sztuczna – z klasą i fantazją

Sztuczna biżuteria jak naturalnaŚwiat sztucznej biżuterii jest pełen niespodzianek, a ilość wzorów jest ograniczona wyłącznie pomysłowością projektantów. Kochasz elegancję i wyrafinowany styl? A może biżuteria sztuczna w odważnej wersji jest Ci bliższa? Przekonaj się o bogactwie wyrobów, przeglądając propozycje sklepu Alice Jo. Read the rest of this entry »

Share Button

Zegarki – czy ktoś jeszcze je nosi?

srebrny zegarek damskiW dzisiejszych czasach zegarek to nie tylko przedmiot umożliwiający nam stałe monitorowanie upływającego czasu, ale także świetna ozdoba, mogąca zapełnić lukę po innych, nienoszonych przez nas elementach biżuterii. W przypadku mężczyzn zegarek jest więc głównie produktem spełniającym rolę wskaźnika czasu, natomiast w przypadku kobiet – może być także – i najczęściej jest – doskonałą ozdobą ręki. Dodatkowo, w połączeniu z ciekawą bransoletką, sprawia wrażenie większej całości. Na rynku można znaleźć i kupić zegarki różnego rodzaju, począwszy od nieco archaicznych, ale nadal modnych zegarków kieszonkowych, a skończywszy na nowoczesnych zegarkach naręcznych z chronografem.

Jakie zegarki są więc najmodniejsze? Read the rest of this entry »

Share Button

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 45070 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/modne/bizuteria/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [intern in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435