Kategorie

Posts Tagged ‘biżuteria’

Co kupić dziecku na Pierwszą Komunię?

biale-alby-do-pierwszej-komuniiWiele dzieci z utęsknieniem czeka na dzień Pierwszej Komunii z wielu powodów. Na lekcjach religii są uczone jak ważna jest uroczystość przyjęcia pierwszej komunii, dlatego rodzice muszą zrobić wszystko, aby wszystko w ten dzień było zapięte na ostatni guzik. Przygotowania do Pierwszej Komunii zaczynają się już dużo wcześniej, kilka tygodni czy nawet miesięcy przed planowaną uroczystością. Wielu rodzicom spędza sen z powiek ten dzień z różnych powodów.

Read the rest of this entry »

Share Button

Biżuteria ręcznie robiona – modny dodatek

bransoletka-recznie-robiona-z-mulinyBiżuteria jest nieodzownym elementem każdej kobiety a i panowie lubują się w wyrobach ze złota i srebra. Najbardziej eleganckie i wytworne ozdoby damskie wykonuje się ze złota najwyższej jakości i przyozdabia się kamieniami szlachetnymi: brylantami, przepięknymi urzekającymi swą barwą szmaragdami, rubinami i szafirami. Najbardziej znamienitą ozdobą damskich dekoltów jest kolia. Niemalże królowa wszelkich ozdób. Jest naszyjnikiem bogato zdobionym i olśniewającym, idealnie nadaję się do nocnych i balowych kreacji. Read the rest of this entry »

Share Button

Biżuteria sztuczna – z klasą i fantazją

Sztuczna biżuteria jak naturalnaŚwiat sztucznej biżuterii jest pełen niespodzianek, a ilość wzorów jest ograniczona wyłącznie pomysłowością projektantów. Kochasz elegancję i wyrafinowany styl? A może biżuteria sztuczna w odważnej wersji jest Ci bliższa? Przekonaj się o bogactwie wyrobów, przeglądając propozycje sklepu Alice Jo. Read the rest of this entry »

Share Button