Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
zdrowie na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘zdrowie’ Category

Jak odchudzają się gwiazdy?

diety-hollywoodPosiadanie doskonałej figury, jaką szczyci się niejedna gwiazda Hollywood, to marzenie każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że furorę robią diety odchudzające, które stosowane są właśnie przez znane aktorki i modelki. Wśród nich znaleźć można opracowane przez hollywoodzkich dietetyków kompletne programy żywieniowe, ale również diety wymyślone przez same gwiazdy. Read the rest of this entry »

Share Button

Wcieranie cebuli – sposób na zdrowe i piękne włosy

cebula-na-piekne-wlosyCebula zwyczajna to wszystkim doskonale znana roślina, która najczęściej jest wykorzystywana w kuchni. Jak się jednak okazuje, cebula może być także skutecznym środkiem na porost włosów. Właściwości lecznicze cebuli były znane już w epoce starożytności. Od wieków warzywo to stosowane jest nie tylko w leczeniu chorób dróg oddechowych, ale również jako naturalny specyfik do wzmacniania włosów.

Cebula jest niezwykle przydatnym środkiem na porost włosów, ponieważ zawiera w swoim składzie wiele cennych minerałów i pierwiastków, zwłaszcza siarkę. Read the rest of this entry »

Share Button

Jaki wybrać podkład kryjący przebarwienia?

podkład kryjący

 Nie ulega wątpliwości to, że cera problemowa wymaga odpowiedniego makijażu, którego podstawą jest właściwe dobrany podkład kryjący. Oczywiście, mówimy tu w dużej mierze o markowych kosmetykach, zwłaszcza mineralnych nie mających negatywnego wpływu na naszą cerę. Warto zwrócić uwagę na to, że idealnie dobrany podkład to taki, który nie tylko ukryje wszelkie niedoskonałości, ale i przy tym wyrówna kolor naskórka. Poza tym, musi być on delikatny, aby nie dawał efektu maski. Oprócz tego, ważne jest, by również nawilżał twarz oraz był łatwy w aplikacji.

Jakie podkłady kryjące na przebarwienia cieszą się największym zainteresowaniem? Read the rest of this entry »

Share Button