Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
obuwie 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘obuwie’

Moda zimowa dla dziewczynek i chłopców

Zimowe kombinezony dla dzieci

Zimowe kombinezony dla dzieci

Ubrania dziecięce spędzają sen z powiek niejednej mamy. Ciężko sprostać wymaganiom wybrednych pociech. Już niemowlęta wymagają odpowiedniej garderoby. Świetnie sprawdzą się w tym przypadku wszelkiego typu body. Do wyboru mamy modele z krótkimi lub długimi rękawkami oraz nogawkami. Wesołe, pastelowe kolory sprawią, że ciuszki maluszka mogą być bardzo ciekawe i pogodne. Warto wyposażyć niemowlę także w ciepłą kurtkę lub jednoczęściowy kombinezon, który sprawdzi się świetnie na jesienne lub zimowe spacery. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak prawidłowo dbać o buty?

Gdy kupujemy drogie buty, mamy nadzieję, że będą służyły nam przez wiele lat. Gdy zaczynają się rozklejać, pękać, winę zrzucamy na złą jakość buta, na kiepską markę. Mamy pretensję do siebie, że przepłaciliśmy. Dość często buty są jeszcze na gwarancji, ale… w sklepie dowiadujemy się, że buty były źle użytkowane i pieniądze nie zostaną nam zwrócone. Oczywiście producenci obuwia dość często wykorzystują i naginają ten argument do własnych potrzeb, bo nie chcą się przyznać, że ich obuwie jest wadliwe i niezbyt dobrej jakości. Zdarza się jednak i tak, że zł stan buta naprawdę jest tylko i wyłącznie naszą winą, bo nie dostosowaliśmy się do informacji na temat pielęgnacji, zamieszczanej dość często w opakowaniu.

By buty służyły nam dłużej, by dłużej wyglądały ładnie, musimy włożyć odrobinę wysiłku w ich pielęgnację. Read the rest of this entry »

Share Button

Dobre obuwie na górskie przechadzki

Każda wycieczka wymaga skrupulatnych przygotowań. Szczególnie jednak wyprawa w góry, gdzie najczęściej możemy polegać tylko na tym, co zabraliśmy ze sobą. Pierwszym punktem jest wyznaczenie trasy, którą chcemy przejść i tym samym sporządzenie listy potrzebnych rzeczy. Dobieramy je w zależności od długości wyprawy. Read the rest of this entry »

Share Button