Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
pielęgnacja włosów 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘pielęgnacja włosów’

Nowoczesne preparaty do trwałej ondulacji

Śledząc występy gwiazd telewizyjnych, a także pokazy mody można zauważyć powracającą tendencję, czyli loki. Trwała ondulacja cieszy się coraz większą popularnością. Jeszcze do niedawna, Panie, które decydowały się na taką zmianę fryzury, musiały liczyć się z diametralnym pogorszeniem stanu włosów, koniecznością ich późniejszego obcięcia. Na szczęście na rynku pojawiły się nowoczesne preparaty do trwałej ondulacji, które nie wyrządzają już w strukturze włosa tak wielu szkód.

 

Trwała ondulacja jest zabiegiem polegającym na zmiękczeniu keratyny włosów poprzez zastosowanie chemicznego procesu redukcji. Środki chemiczne stosowane do trwałej ondulacji zmieniają strukturę włosa, dzięki czemu można nadać im inny wygląd, głównie za pomocą wałków różnej grubości. Read the rest of this entry »

Share Button

Paleta barw – modne kolory włosów

modne kolory włosówCzy farbowanie włosów jest modne? A jeśli tak to jaki efekt farbowania jest teraz najbardziej trendy? Podobnie jak dobieranie różnego rodzaju strojów, dodatków i makijażu również stylizacja włosów pod względem kształtu i koloru włosów jest na pewno sposobem na bycie trendy. Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi więc – tak. Jeśli chodzi natomiast o modne kolory co sezon sytuacja wygląda trochę inaczej. W końcu na tym właśnie polega urok mody że się zmienia! Read the rest of this entry »

Share Button

Praktyczna fryzurka z pazurkami

Uczesania z cieniowaniemStylowo i kobieco przycięte włosy to synonim zmysłowości i elegancji. Co więcej, modna i pomysłowa fryzurka może efektownie odmienić i znacznie odmłodzić twarz, dlatego warto zastanowić się nad prawidłowym doborem takiego uczesania.

Fryzurki z pazurkami i mocnym cieniowaniem okazują się dziś niezwykle popularne. Są bowiem bardzo łatwe do samodzielnego modelowania, zaś ich codzienne układanie i pielęgnacja nie wymaga wiele wysiłku. Doskonale pasować będą zatem Paniom preferującym aktywny tryb życia lub sportowe stylizacje odzieżowe. Co więcej, cieniowane pasemka  to także doskonała propozycja na odważną i seksowną fryzurę wieczorową. Read the rest of this entry »

Share Button