Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Uczesanie z cieniowaniem 2018
Kategorie

Praktyczna fryzurka z pazurkami

Uczesania z cieniowaniemStylowo i kobieco przycięte włosy to synonim zmysłowości i elegancji. Co więcej, modna i pomysłowa fryzurka może efektownie odmienić i znacznie odmłodzić twarz, dlatego warto zastanowić się nad prawidłowym doborem takiego uczesania.

Fryzurki z pazurkami i mocnym cieniowaniem okazują się dziś niezwykle popularne. Są bowiem bardzo łatwe do samodzielnego modelowania, zaś ich codzienne układanie i pielęgnacja nie wymaga wiele wysiłku. Doskonale pasować będą zatem Paniom preferującym aktywny tryb życia lub sportowe stylizacje odzieżowe. Co więcej, cieniowane pasemka  to także doskonała propozycja na odważną i seksowną fryzurę wieczorową.

Przed wyborem uczesania z pazurkami warto jednakże zastanowić się, czy będzie ona pasowała do naszej twarzy oraz kondycji włosów. Dobór fryzury do kształtu twarzy ma bowiem kluczowe znaczenie. Nierzadko zbyt krótko przycięte lub nadmiernie wycieniowane włosy mogą optycznie poszerzyć twarz, sprawiając bardziej karykaturalne niż eleganckie zestawienie.

Krótkie fryzury z pazurkami to zatem propozycja przede wszystkim skierowana do Pań o regularnych rysach i drobnej twarzy, której pazurki dodadzą charakteru i drapieżności. Również przy pucołowatej buzi z wydatnymi policzkami i drobnym nosem wyglądać będą bardzo korzystnie. Odradzamy jednak wykonywania takich uczesań w przypadku Pan o bardzo wąskiej i szczupłej twarzy oraz ostrych rysach, które mocne cieniowanie dodatkowo wyeksponuje.

Ciekawym pomysłem na cieniowaną fryzurę może okazać się również wykonanie asymetrycznej grzywki zaczesywanej na jedną stronę. Nastolatki i Panie młodsze mogą dodatkowo pokusić się o wygolenie lub bardzo krótkie przystrzyżenie kosmyków nad uchem z jednej strony głowy, dzięki czemu uczesanie okaże się niezwykle pociągające i zmysłowe, odpowiednie w szczególności na imprezę lub kameralną prywatkę.

Na średniej długości włosach można również wykonać pomysłowe cieniowanie i stylowe pazurki, dodatkowo urozmaicając fryzurę koloryzacją. Na niesymetrycznie przyciętych kosmykach można bowiem wykonać zarówno delikatny balejaż jak i efektowne ombre hair, doskonale pasujące brunetkom i Paniom o nieco ciemniejszej karnacji.

O fryzurki z pazurkami warto jednak odpowiednio zadbać, przede wszystkim  regularnie podcinając końcówki, nie dopuszczając do ich przesuszenia lub nadmiernej łamliwości i rozdwajania się. Po umyciu należy nanieść na całą długość kosmyków regenerującą odżywkę i modelować je na okrągłej szczotce lub lokówce.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 148 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł