Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Farbowanie - najmodniejszy kolor na włosach 2018
Kategorie

Paleta barw – modne kolory włosów

modne kolory włosówCzy farbowanie włosów jest modne? A jeśli tak to jaki efekt farbowania jest teraz najbardziej trendy? Podobnie jak dobieranie różnego rodzaju strojów, dodatków i makijażu również stylizacja włosów pod względem kształtu i koloru włosów jest na pewno sposobem na bycie trendy. Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi więc – tak. Jeśli chodzi natomiast o modne kolory co sezon sytuacja wygląda trochę inaczej. W końcu na tym właśnie polega urok mody że się zmienia!

Nadeszła jesień. Dla stylistów i projektantów oznacza to otwarcie nowego sezonu. Co mistrzowie fryzjerstwa mogą polecić paniom w zakresie koloryzacji włosów? Ogólna zasada jest taka – im chłodniej na zewnątrz, tym cieplejsze barwy należy wybierać podczas farbowania włosów. Nie powinny one jednak być sztuczne i przesadzone. Na pewno warto wybierać kolory wyraziste, ale jednak zbliżone do naturalnych. Obecnie dostępne farby pozwalają uzyskać efekt głębokiego koloru oraz świetlistych refleksów. Na pewno modne będą wszelkiego rodzaju brązy. Warto wypróbować ciemną czekoladę. Tego typu kolor zyskuje zwłaszcza wiele jeżeli zostanie oświetlony odpowiednim światłem. Widać wówczas jego głębię, a włosy lśnią całą paletą ciepłych barw. Inna propozycja to kolor rudy, ale nie rudo-czerwony. Lepiej wybrać coś w odcieniach miedzi. Bardziej łagodne i naturalne odcienie… Natomiast panie, które są bardzo przekonane do koloru czarnego mogą oczywiście dalej wybierać tego typu farby, ale lepiej o odcieniu czerwieni niż błękitu.

Sezon wiosenno-letni również będzie stawiał na kolory naturalne, które współgrają z cerą, makijażem i ubiorem. Natomiast pozwoli też na odrobinę szaleństwa w postaci jaskrawych pasemek. Co prawda moda na mocno kontrastowy balejaż przeszła już jakiś czas temu, jednak drobne ekstrawaganckie akcenty we włosach będą dobrze widziane podczas cieplejszych miesięcy  roku.

No właśnie pasemka i balejaż… tutaj najlepiej wybierać różne odcienie tego samego koloru. Ostateczny efekt daje wrażenie harmonii i naturalności, a o to właśnie chodzi!

Najważniejsze jednak zawsze jest to, żeby kobieta dobrze czuła się w swojej fryzurze. Nawet jeśli będzie miała najmodniejszy kolor włosów, a jednak nie będzie mogła się do niego przekonać, nie będzie wyglądała tak atrakcyjnie jak w swoich ulubionych barwach. Samopoczucie jest zwykle znacznie ważniejsze od bieżących trendów mody, dlatego – drogie panie, nie kierujcie się tylko i wyłącznie tym, co radzą mistrzowie fryzjerstwa ale polegajcie też na własnym guście!

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 554 osób, a dzisiaj 1 osób)

Comments are closed.