Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
upięcie wieczorowe 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘upięcie wieczorowe’

Niski luźny kok na wesele

niski-kokJeszcze do niedawna kreatorzy i styliści fryzur proponowali nam przede wszystkim misternie upięte koki. Obecnie natomiast bezapelacyjnie wygrywa ponadczasowa prostota, dlatego najmodniejsze są koki proste do ułożenia. Przykładem takiego uczesania może być niski luźny kok na wesele, który jest sam w sobie fryzurą pełną wdzięku i klasy. Takie uczesanie bez wątpienia może stanowić świetną propozycję dla kobiet poszukujących upięcia z długich włosów.

Nisko upięty kok na wesele stanowi uczesanie nie tylko pełne wdzięku, ale i bardzo wygodne. Tego rodzaju upięcia charakteryzują się przede wszystkim tym, iż są wiązane tuż nad linią karku. Są one klasyczne i proste, a na dodatek świetnie prezentują się w połączeniu z subtelnymi dodatkami. Read the rest of this entry »

Share Button

Praktyczna fryzurka z pazurkami

Uczesania z cieniowaniemStylowo i kobieco przycięte włosy to synonim zmysłowości i elegancji. Co więcej, modna i pomysłowa fryzurka może efektownie odmienić i znacznie odmłodzić twarz, dlatego warto zastanowić się nad prawidłowym doborem takiego uczesania.

Fryzurki z pazurkami i mocnym cieniowaniem okazują się dziś niezwykle popularne. Są bowiem bardzo łatwe do samodzielnego modelowania, zaś ich codzienne układanie i pielęgnacja nie wymaga wiele wysiłku. Doskonale pasować będą zatem Paniom preferującym aktywny tryb życia lub sportowe stylizacje odzieżowe. Co więcej, cieniowane pasemka  to także doskonała propozycja na odważną i seksowną fryzurę wieczorową. Read the rest of this entry »

Share Button