Kategorie

Posts Tagged ‘majtki’

Dopasuj bieliznę do każdego stroju!

Wieczorny image to nie tylko szałowa sukienka i dopasowane do niej szpilki. To również bielizna. Owszem gra drugoplanową rolę w modowym przedstawieniu, ale nie możesz całkowicie zapominać o odpowiednim zestawieniu odzieży i bielizny. Wystające spod przeźroczystej sukni miseczki staniki, linia majtek widoczna pod spodniami czy opadający gorset nie uczynią z Ciebie królowej balu.

Jak dobrać stanik do danego stroju? Read the rest of this entry »

Share Button

Bielizna – prezent dla mężczyzny?

Wbrew ogólnie przyjętemu poglądowi, że panowie nie potrafią cieszyć się z prezentów, zachęcamy do sprawiania im niespodzianek. To bzdura, że oni niczego nie doceniają. Cieszą się zawsze, jednak w inny sposób to okazują. Tak jak kobiety kochają otrzymywać w prezencie bieliznę, czy biżuterię tak samo jest z mężczyznami. Read the rest of this entry »

Share Button

Modna bielizna na każdą okazję

Bielizna powinna cieszyć elegancją i wygodą. Oferta marek produkujących ten rodzaj odzieży jest ogromna. Odwiedzając salony z bielizną naszą uwagę przyciągają: jakość tkanin z jakich jest wykonana, pozycja producenta bielizny na rynku, ale również wygląd. To właśnie te trzy czynniki decydują o tym jaką bieliznę wybierzemy. Read the rest of this entry »

Share Button

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 42563 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/modne/majtki/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [internal in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435