Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
majtki 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘majtki’

Dopasuj bieliznę do każdego stroju!

Wieczorny image to nie tylko szałowa sukienka i dopasowane do niej szpilki. To również bielizna. Owszem gra drugoplanową rolę w modowym przedstawieniu, ale nie możesz całkowicie zapominać o odpowiednim zestawieniu odzieży i bielizny. Wystające spod przeźroczystej sukni miseczki staniki, linia majtek widoczna pod spodniami czy opadający gorset nie uczynią z Ciebie królowej balu.

Jak dobrać stanik do danego stroju? Read the rest of this entry »

Share Button

Bielizna – prezent dla mężczyzny?

Wbrew ogólnie przyjętemu poglądowi, że panowie nie potrafią cieszyć się z prezentów, zachęcamy do sprawiania im niespodzianek. To bzdura, że oni niczego nie doceniają. Cieszą się zawsze, jednak w inny sposób to okazują. Tak jak kobiety kochają otrzymywać w prezencie bieliznę, czy biżuterię tak samo jest z mężczyznami. Read the rest of this entry »

Share Button

Modna bielizna na każdą okazję

Bielizna powinna cieszyć elegancją i wygodą. Oferta marek produkujących ten rodzaj odzieży jest ogromna. Odwiedzając salony z bielizną naszą uwagę przyciągają: jakość tkanin z jakich jest wykonana, pozycja producenta bielizny na rynku, ale również wygląd. To właśnie te trzy czynniki decydują o tym jaką bieliznę wybierzemy. Read the rest of this entry »

Share Button