Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
meble na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘meble’ Category

Piękno orientu w salonie

Dywan od dawien dawna stanowił element wyposażenia królewskich pałaców i zamków. Najstarszy znaleziony dywan pochodzi jeszcze z przed naszej ery. Jest to dowód na to że dawne dywany wytwarzane ręcznie były solidne i trwałe. Obecnie także można nabyć wspaniały dywan ręcznie wykonany przez arabskich koczowników. Dywany te wykonuje się z owczej wełny sprowadzanej z Nowej Zelandii z dodatkiem sztucznego jedwabiu. Prezentowane w sklepach dywany, chodniki i kilimy pochodzą również z Persji, Turcji, Iranu i Iraku. Read the rest of this entry »

Share Button

Meble artystyczne – oddech czasu w nowoczesnych wnętrzach

Meble malowaneW dzisiejszym świecie ludzi można podzielić na dwa osobne obozy: z jednej strony osoby, które lubują się w tradycji i nie lubią eksperymentować nawet podczas urządzania własnego mieszkania, z drugiej strony osoby ekstrawaganckie, które lubią przygody i nie boją się stawiać czoła żadnej formie przygody. Oba te obozy, mimo że stoją po dwóch stronach barykady mają swoje racje, których są w stanie bronić za wszelką cenę. W tym artykule chciałabym postarać się przybliżyć starcie wyżej opisanych grup podczas urządzania wnętrza mieszkania. Z jednej strony postawię tych, którzy wybiorą zdecydowanie nowoczesne wnętrza, z drugiej zaś tych, którzy postawią na powrót do korzeni, a więc bez wahania wybiorą styl rustykalny. Read the rest of this entry »

Share Button

Poręczne szafy narożne

Szafa to podstawowe wyposażenie wnętrza mieszkalnego, gdyż dzięki niej możemy przechowywać ubrania wiszące jak też składane oraz obuwie. Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszą się szafy narożne, odpowiednie tak do garderoby jak sypialni czy przedpokoju. Również w salonie znajdą swoje miejsce w zależności od swej formy i wielkości. Read the rest of this entry »

Share Button