Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
buty 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘buty’

Markowe produkty w dobrej cenie

Czy posiadasz w swojej szafie jakiekolwiek markowe produkty? Mamy tutaj na myśli przede wszystkim markowe ubrania takie jak bluzy, koszule, markowe spodnie i wiele, wiele innych. Markowe produkty, które nosimy to oczywiście popularne firmowe buty czy dodatki, które nierzadko mogą być ukoronowaniem całego stroju. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak prawidłowo dbać o buty?

Gdy kupujemy drogie buty, mamy nadzieję, że będą służyły nam przez wiele lat. Gdy zaczynają się rozklejać, pękać, winę zrzucamy na złą jakość buta, na kiepską markę. Mamy pretensję do siebie, że przepłaciliśmy. Dość często buty są jeszcze na gwarancji, ale… w sklepie dowiadujemy się, że buty były źle użytkowane i pieniądze nie zostaną nam zwrócone. Oczywiście producenci obuwia dość często wykorzystują i naginają ten argument do własnych potrzeb, bo nie chcą się przyznać, że ich obuwie jest wadliwe i niezbyt dobrej jakości. Zdarza się jednak i tak, że zł stan buta naprawdę jest tylko i wyłącznie naszą winą, bo nie dostosowaliśmy się do informacji na temat pielęgnacji, zamieszczanej dość często w opakowaniu.

By buty służyły nam dłużej, by dłużej wyglądały ładnie, musimy włożyć odrobinę wysiłku w ich pielęgnację. Read the rest of this entry »

Share Button

Modowe przygotowania sylwestrowe

Nie oszukujmy się – każdy z nas czeka na sylwestrową noc, kiedy pożegnamy stary rok i powitamy nowy, kiedy wejdziemy w kolejny czas wraz z nowymi postanowieniami. Nowy Rok to piękny symbol rozpoczęcia wszystkiego od początku. Nadarza się świetna okazja, aby zapomnieć o popełnionych błędach, potknięciach, pomyłkach i z czystym kontem wkroczyć w kolejny etap naszego życia. Koniec roku zawsze zmusza do refleksji. Zresztą koniec jakiegokolwiek okresu w naszym życiu skłania nas do głębszych przemyśleń, czy to będzie koniec szkoły czy wkraczanie w dorosłość, kiedy kończą się lata dzieciństwa. Gdy  za pasem koniec roku kalendarzowego, kolejna sylwestrowa impreza i następna lista postanowień noworocznych, zaczyna się również szalony okres poszukiwań tego, co nadaje się idealnie do spędzenia szalonej zabawy sylwestrowej.

Moda sylwestrowa jest bardzo złożonym pojęciem, które z roku na rok się poszerza, bo pojawiają się nowe trendy, stare się zmieniają lub łączą z nowymi, klasyka łączy się z nowościami. Wszystko staje na głowie. Read the rest of this entry »

Share Button