Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Sylwestrowe przygotowania 2018
Kategorie

Modowe przygotowania sylwestrowe

Nie oszukujmy się – każdy z nas czeka na sylwestrową noc, kiedy pożegnamy stary rok i powitamy nowy, kiedy wejdziemy w kolejny czas wraz z nowymi postanowieniami. Nowy Rok to piękny symbol rozpoczęcia wszystkiego od początku. Nadarza się świetna okazja, aby zapomnieć o popełnionych błędach, potknięciach, pomyłkach i z czystym kontem wkroczyć w kolejny etap naszego życia. Koniec roku zawsze zmusza do refleksji. Zresztą koniec jakiegokolwiek okresu w naszym życiu skłania nas do głębszych przemyśleń, czy to będzie koniec szkoły czy wkraczanie w dorosłość, kiedy kończą się lata dzieciństwa. Gdy  za pasem koniec roku kalendarzowego, kolejna sylwestrowa impreza i następna lista postanowień noworocznych, zaczyna się również szalony okres poszukiwań tego, co nadaje się idealnie do spędzenia szalonej zabawy sylwestrowej.

Moda sylwestrowa jest bardzo złożonym pojęciem, które z roku na rok się poszerza, bo pojawiają się nowe trendy, stare się zmieniają lub łączą z nowymi, klasyka łączy się z nowościami. Wszystko staje na głowie. A wśród tego wszystkiego trzeba odnaleźć sukienkę sylwestrową, torebkę, ciekawą biżuterię, wygodne buty, dobrego fryzjera, który wyszykuje nam fantastyczną fryzurę, kosmetyczkę, która zrobi nam profesjonalny makijaż godny filmowej gwiazdy.

To wszystko nie jest takie proste, kiedy jesteśmy jeszcze ogarnięci gorączką świąteczną, po której zresztą zawsze zastanawiamy się jak schudnąć do sylwestra, żeby wcisnąć się w sukienkę. Panowie również przeżywają tego typu problemy, kiedy nie potrafią zdecydować się na odpowiedni strój sylwestrowy, a męska moda sylwestrowa zdaje się być dla nich zbyt skomplikowana.

Oni też przecież muszą zastanowić się na doborem dodatków takich jak buty czy biżuteria. Oczywiście, nie chodzi o kolczyki i pierścionki, ale spinki do mankietów lub krawatów czy też męskie i eleganckie sygnety. Panowie mogą mieć problem z fryzurą, zwłaszcza ci, którzy mają długie włosy. Jeśli na co dzień noszą je luźno rozpuszczone może warto pomyśleć nad ciekawym spięciem włosów. Z kolei, jeżeli w ciągu roku wiecznie spinają je w kucyk, to na noc sylwestrową, warto zastanowić się nad rozpuszczonymi i swobodnie opadającymi na ramiona.

Odrębnym tematem jest strój na prywatkę lub dyskotekę. Z jednej strony połączony jest z elegancją, a z drugiej z taką kreacją można zaszaleć, dodać elementy kiczowate. Ubranie na dyskotekę lub prywatkę łatwiejszy w stylizacji strój sylwestrowy, ale tutaj również trzeba zadbać o biżuterię, torebkę, buty, makijaż i fryzurę.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 40 osób, a dzisiaj 1 osób)

Comments are closed.