Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
makijaż 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘makijaż’

Modowe przygotowania sylwestrowe

Nie oszukujmy się – każdy z nas czeka na sylwestrową noc, kiedy pożegnamy stary rok i powitamy nowy, kiedy wejdziemy w kolejny czas wraz z nowymi postanowieniami. Nowy Rok to piękny symbol rozpoczęcia wszystkiego od początku. Nadarza się świetna okazja, aby zapomnieć o popełnionych błędach, potknięciach, pomyłkach i z czystym kontem wkroczyć w kolejny etap naszego życia. Koniec roku zawsze zmusza do refleksji. Zresztą koniec jakiegokolwiek okresu w naszym życiu skłania nas do głębszych przemyśleń, czy to będzie koniec szkoły czy wkraczanie w dorosłość, kiedy kończą się lata dzieciństwa. Gdy  za pasem koniec roku kalendarzowego, kolejna sylwestrowa impreza i następna lista postanowień noworocznych, zaczyna się również szalony okres poszukiwań tego, co nadaje się idealnie do spędzenia szalonej zabawy sylwestrowej.

Moda sylwestrowa jest bardzo złożonym pojęciem, które z roku na rok się poszerza, bo pojawiają się nowe trendy, stare się zmieniają lub łączą z nowymi, klasyka łączy się z nowościami. Wszystko staje na głowie. Read the rest of this entry »

Share Button

Piękną być… w okularach

Piękne, zdrowe, wyraziste oczy to marzenie każdej z nas. Niestety, w dzisiejszym świecie mnóstwo ludzi cierpi na rozmaite schorzenia wzroku, często trwałe i nieodwracalne. Ratunkiem okazują się być okulary. Musisz je nosić, nie możesz się jednak przekonać, bo wciąż czujesz się w nich źle i nieatrakcyjnie? Głowa do góry! Dobrze dobrane mogą podkreślić urodę, a w niektórych przypadkach nawet naprawić mankamenty. Dlatego nie wstydź się ich nosić. Aby dobrze wyglądać w okularach na nosi wystarczy pamiętać o kilku zasadach. Read the rest of this entry »

Share Button

Wszystko do ślubu

Kiedy już podejmiemy najtrudniejszą decyzję w życiu czyli wybierzemy
tego z kim chcemy pozostać do końca życia, pozostaje jeszcze kilka decyzji
związanych z ustaleniem przebiegu uroczystości ślubnej rozpoczynającej
oficjalnie nowe, wspólne życie.
W tym wyjątkowym dniu każda z Was swym wyglądem chciałaby
olśnić rodziców, gości a przede wszystkim przyszłego męża. Aby tak się
stało należy przede wszystkim znaleźć idealną suknię ślubną dopasowaną
do sylwetki i urody. Suknia ślubna należy do największych wydatków w
całym budżecie ślubnym. Lecz w tym niepowtarzalnym dniu każda kobieta pranie
poczuć się jak księżniczka. Read the rest of this entry »

Share Button