Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
dzieci na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘dzieci’ Category

Co kupić dziecku na Pierwszą Komunię?

biale-alby-do-pierwszej-komuniiWiele dzieci z utęsknieniem czeka na dzień Pierwszej Komunii z wielu powodów. Na lekcjach religii są uczone jak ważna jest uroczystość przyjęcia pierwszej komunii, dlatego rodzice muszą zrobić wszystko, aby wszystko w ten dzień było zapięte na ostatni guzik. Przygotowania do Pierwszej Komunii zaczynają się już dużo wcześniej, kilka tygodni czy nawet miesięcy przed planowaną uroczystością. Wielu rodzicom spędza sen z powiek ten dzień z różnych powodów.

Read the rest of this entry »

Share Button

Dodatki komunijne dla dziewczynek

rekawiczki-komunijneAby komunijna sukienka prezentowała się szykownie i zarazem skromnie, potrzebuje właściwej oprawy w postaci szeregu dodatków uzupełniających strój.
Przede wszystkim należy zadbać o właściwe obuwie. Najczęściej wybierane są białe lakierki o klasycznym kroju, w całości lub częściowo zabudowane, połączone z paseczkiem utrzymującym stopę we właściwej pozycji. Chętnie sięga się także po wygodne balerinki na płaskiej podeszwie, skórzane lub skóropodobne albo w eleganckiej, satynowej wersji. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak zrobić warkocz typu wodospad?

Warkocze od zawsze były  szalenie modnymi fryzurami, które pasują właściwie do każdej kobiety, młodszej oraz starszej. Jeśli nie wiesz, jak zapleść warkocza lub warkoczyki, to koniecznie musisz nauczyć się tworzyć takie uczesania. Są one niesłychanie subtelne, przepięknie podkreślając kobiece rysy twarzy.

Oczywiście można zacząć naukę od najprostszego w wykonaniu warkocza, przeplatając ze sobą kolejne kosmyki włosów. Później można sięgnąć po nieco bardziej skomplikowane fryzury, takie jak warkocz – kłos czy warkocz zaplatany dookoła głowy. Od niedawna największym trendem wydaje się jednak być warkocz typu wodospad. Uczesanie to jest chętnie noszone nawet przez największe gwiazdy, więc tym bardziej warto zainteresować się tą fryzurą. Read the rest of this entry »

Share Button