Kategorie

Archive for the ‘dzieci’ Category

Jak zrobić loki na Komunię?

Komunijne lokiOkres przed I Komunią to nie tylko przygotowania pod względem duchowym, ale także poszukiwanie odpowiedniego stroju i planowanie uczesania. Szczególnie sporo uwagi i czasy zabiera to w przypadku dziewczynek. Niektórzy są zwolennikami całkowitej prostoty, czyli uważają że dzieci powinny mieć proste alby i mało wymyślne fryzury. Inni uważają, że dzień Komunii ma być wyjątkowy i dziecko może wyglądać tak, ja ma ochotę, nawet jeśli oznacza to sukienkę z koronkami i diadem. Prawdopodobnie najlepszy jak zwykle jest złoty środek. Read the rest of this entry »

Share Button

Ciepłe rajstopki dla niemowląt

rajstopki-niemowleceUbranka dla niemowląt to połączenie wysokiej jakości materiałów z funkcjonalnymi dodatkami i wesołą kolorystyką. Marki wyspecjalizowane w sprzedaży konfekcji dziecięcej dbają o to, aby każdy wyprodukowany model gwarantował komfort noszenia i bezpieczeństwo dla delikatnej skóry malucha. Jeden z podstawowych elementów niemowlęcej garderoby stanowią ciepłe rajstopki zakładane zarówno dziewczynkom, jak i chłopczykom. Doskonale komponują się z uroczymi spódniczkami i sukieneczkami, choć mogą być noszone także pod chłopięce spodenki.

RAJSTOPKI DZIECIĘCE

Uzupełnieniem wielu niemowlęcych strojów na lato są cienkie rajstopki chroniące wrażliwą skórę dziecka m.in. przed szkodliwym działaniem promieni UV. Read the rest of this entry »

Share Button

Buty trekkingowe dla dzieci

buty-gorskie-dziecieceJeśli bardzo często zabierasz swoje dziecko na długie spacery i piesze wycieczki, wówczas z całą pewnością warto sprawić maluchowi odpowiednie obuwie.

Nie powinny to być jesienne kalosze z ocieplaczem i ściągaczem czy kolorowe trampki szkolne. O wiele lepszym rozwiązaniem może być kupno butów trekkingowych dla dziecka, które zagwarantuje nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo i zdrowie. Obecnie w sklepach możemy znaleźć bardzo szeroki wybór obuwia trekkingowego dla dziewczynek i chłopców, więc ze znalezieniem takich butów nie powinniśmy mieć większych trudności. Read the rest of this entry »

Share Button