Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
modne warkocze 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘modne warkocze’

Jak zrobić warkocz typu wodospad?

Warkocze od zawsze były  szalenie modnymi fryzurami, które pasują właściwie do każdej kobiety, młodszej oraz starszej. Jeśli nie wiesz, jak zapleść warkocza lub warkoczyki, to koniecznie musisz nauczyć się tworzyć takie uczesania. Są one niesłychanie subtelne, przepięknie podkreślając kobiece rysy twarzy.

Oczywiście można zacząć naukę od najprostszego w wykonaniu warkocza, przeplatając ze sobą kolejne kosmyki włosów. Później można sięgnąć po nieco bardziej skomplikowane fryzury, takie jak warkocz – kłos czy warkocz zaplatany dookoła głowy. Od niedawna największym trendem wydaje się jednak być warkocz typu wodospad. Uczesanie to jest chętnie noszone nawet przez największe gwiazdy, więc tym bardziej warto zainteresować się tą fryzurą. Read the rest of this entry »

Share Button

Jobić warkocz dobierany dookoła głowy?

warkocz-zaplatany-wokol-glowyFryzura jest z całą pewnością jednym z najważniejszych elementów uzupełniających ubiór. Bez względu więc na uroczystość, warto znać pomysły na ciekawe uczesania, które pozwolą nam nie tylko wyglądać stylowo i wytwornie, ale także czuć się atrakcyjnie oraz pewnie siebie.

Do łask na nowo wracają warkocze, które mogą być noszone zarówno przez kilkuletnie dziewczynki, jak i przez całkiem dorosłe kobiety. Read the rest of this entry »

Share Button