Kategorie

Archive for the ‘rozrywka’ Category

Przyjemne sposoby spędzania czasu

kobiety-na-impreziePrzychodzi z pracy, gotuje obiad, pierze, sprząta, idzie z psem na spacer, wyrzuca śmieci, robi zakupy. Czy ma czas na założenie maseczki, oglądnięcie dobrego filmu lub zwyczajne odprężenie w gronie znajomych. Czy każda kobieta po pracy staje się zwyczajną gospodynią domową? Nie. Wiele z nas pośród oczywistych domowych obowiązków potrafi wygospodarować chwilę czasu, by nieco się zabawić, spotkać z przyjaciółmi, Najlepszym sposobem na to jest gra w bilard lub gra w kręgle. Wystarczy tylko godzina czy dwie, by przyjemnie spędzić czas i się zrelaksować.

Read the rest of this entry »

Share Button

Przebranie na imprezę w stylu Moulin Rouge

Karnawałowe kostiumy dla dorosłychOd wielu już lat w naszym kraju, zarówno z okazji Sylwestra jak i karnawału chętnie organizuje się różnego rodzaju tematyczne imprezy, bale przebierańców i prywatki, które uświetnić należy wymyślnym i fantazyjnym kostiumem. Oprócz popularnych imprez w klimacie PRL, wiele osób decyduje się obecnie także na udział w przyjęciach a la Moulin Rouge. Jak zatem krok po kroku, samodzielnie przygotować kostium na taką wyjątkową okoliczność?

Jak się okazuje, w sklepach, salonach odzieżowych oraz na licznych aukcjach w internecie z powodzeniem znaleźć można najróżniejsze, ciekawe i nietuzinkowe przebrania karnawałowe, nawiązujące do tematyki i stylistyki Moulin Rouge. Niestety, często takie imprezowe akcesoria okazują się dość drogie, warto zatem wiedzieć, jak obniżając nieco koszty i równocześnie zapewniając sobie niebanalny, zjawiskowy wygląd, własnoręcznie stworzyć niepowtarzalny kostium na tegoroczny karnawał. Read the rest of this entry »

Share Button

Niepowtarzalna biżuteria decoupage

Ręcznie robiona, oryginalna biżuteria w ostatnim czasie jest bardzo modna i chętnie noszona przez kobiety. Takie artystyczne dodatki podkreślają strój i styl, ale także osobowość właścicielki, jej naturalną urodę i wyróżniają w tłumie. Świadczą o indywidualizmie i fantazji. Piękne kolczyki, naszyjniki czy bransoletki możemy kupić gotowe w wielu sklepach, albo wykonać samodzielnie. Świetnym sposobem wykonania takich oryginalnych i niepowtarzalnych ozdób jest technika decoupage.

Decoupage, czyli technika serwetkowa, to metoda ozdabiania różnych przedmiotów wzorami wyciętymi z papieru. Polega ona na przyklejeniu papierowych motywów do powierzchni i pokryciu ich warstwami bezbarwnego lakieru. W efekcie taki naklejony wzór, niewyczuwalny pod lakierem, wygląda jak namalowany. Read the rest of this entry »

Share Button

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 45299 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/trendy/rozrywka/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [intern in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435