Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
dom na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘dom’ Category

Piękno orientu w salonie

Dywan od dawien dawna stanowił element wyposażenia królewskich pałaców i zamków. Najstarszy znaleziony dywan pochodzi jeszcze z przed naszej ery. Jest to dowód na to że dawne dywany wytwarzane ręcznie były solidne i trwałe. Obecnie także można nabyć wspaniały dywan ręcznie wykonany przez arabskich koczowników. Dywany te wykonuje się z owczej wełny sprowadzanej z Nowej Zelandii z dodatkiem sztucznego jedwabiu. Prezentowane w sklepach dywany, chodniki i kilimy pochodzą również z Persji, Turcji, Iranu i Iraku. Read the rest of this entry »

Share Button

Najmodniejsze aranżacje okienne

aranżacje okna w salonie w stylu barokowymNasze babcie i prababcie, aby udekorować okna, zajmowały się robótkami ręcznymi. Teraz nie sposób pominąć tych pięknych materiałów, z których można uszyć firany do własnego mieszkania. Wystarczy dobrać rodzaj materiału, jego wzór i kolor, a w sklepie nam obszyją, jak tylko podamy im rozmiary. Jest to niezwykle wygodne, ale przede wszystkim korzystne dla wystroju wnętrz. Dzięki firanom i zasłonom wszelkiej maści w naszym mieszkaniu nie musi być szaro.

Biel jednak nie wydaje się odchodzić od lamusa. Wciąż znajduje zastosowanie w salonach oraz w kuchni. Z drugiej strony wróciła właśnie moda na retro, dlatego te wciąż znajdują zastosowanie w domach. Inne ciekawe trendy dekoracyjne? Read the rest of this entry »

Share Button

Pomysły na modne świąteczne udekorowanie domu

Świąteczne wiankiŚwięta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W sklepach i centrach handlowych pojawiają się piękne ozdoby bożonarodzeniowe a w radiu słychać już świąteczne piosenki. Ty zaś nadal nie wiesz w jaki sposób udekorować swój dom? Pomożemy ci w rozwiązaniu tego problemu, podpowiadając co możesz zrobić, by wyglądał on cudownie i by zapanowała w nim radosna i magiczna aura. Odświętna atmosfera w domu czy mieszkaniu zapanuje dzięki pięknym stroikom. Warto więc je mieć a już na pewno nie powinno ich zabraknąć podczas świąt Bożego narodzenia. Read the rest of this entry »

Share Button