Kategorie

Archive for the ‘dom’ Category

Piękno orientu w salonie

Dywan od dawien dawna stanowił element wyposażenia królewskich pałaców i zamków. Najstarszy znaleziony dywan pochodzi jeszcze z przed naszej ery. Jest to dowód na to że dawne dywany wytwarzane ręcznie były solidne i trwałe. Obecnie także można nabyć wspaniały dywan ręcznie wykonany przez arabskich koczowników. Dywany te wykonuje się z owczej wełny sprowadzanej z Nowej Zelandii z dodatkiem sztucznego jedwabiu. Prezentowane w sklepach dywany, chodniki i kilimy pochodzą również z Persji, Turcji, Iranu i Iraku. Read the rest of this entry »

Share Button

Najmodniejsze aranżacje okienne

aranżacje okna w salonie w stylu barokowymNasze babcie i prababcie, aby udekorować okna, zajmowały się robótkami ręcznymi. Teraz nie sposób pominąć tych pięknych materiałów, z których można uszyć firany do własnego mieszkania. Wystarczy dobrać rodzaj materiału, jego wzór i kolor, a w sklepie nam obszyją, jak tylko podamy im rozmiary. Jest to niezwykle wygodne, ale przede wszystkim korzystne dla wystroju wnętrz. Dzięki firanom i zasłonom wszelkiej maści w naszym mieszkaniu nie musi być szaro.

Biel jednak nie wydaje się odchodzić od lamusa. Wciąż znajduje zastosowanie w salonach oraz w kuchni. Z drugiej strony wróciła właśnie moda na retro, dlatego te wciąż znajdują zastosowanie w domach. Inne ciekawe trendy dekoracyjne? Read the rest of this entry »

Share Button

Pomysły na modne świąteczne udekorowanie domu

Świąteczne wiankiŚwięta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W sklepach i centrach handlowych pojawiają się piękne ozdoby bożonarodzeniowe a w radiu słychać już świąteczne piosenki. Ty zaś nadal nie wiesz w jaki sposób udekorować swój dom? Pomożemy ci w rozwiązaniu tego problemu, podpowiadając co możesz zrobić, by wyglądał on cudownie i by zapanowała w nim radosna i magiczna aura. Odświętna atmosfera w domu czy mieszkaniu zapanuje dzięki pięknym stroikom. Warto więc je mieć a już na pewno nie powinno ich zabraknąć podczas świąt Bożego narodzenia. Read the rest of this entry »

Share Button

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 44598 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/trendy/dom/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [internal fu in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435