Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
prezent 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘prezent’

Modne, nietypowe i ekstremalne prezenty dla faceta

ciekawe-prezenty-dla-mezczyznJaki prezent może sprawić największą radość mężczyźnie? Wszystko zależy od jego charakteru, upodobań, a także wieku. Chłopcy i młodzi mężczyźni lubią podarunki w postaci sprzętu elektronicznego, gier komputerowych czy biletów na mecze. Z kolei panowie w średnim wieku cieszą się z rzeczy praktycznych, takich jak sweter, szalik czy dobra kawa. Natomiast panowie w sile wieku docenią z pewnością prezent związany z ich upodobaniami, stylem bycia czy marzeniami. Może to być coś związanego z ubraniem, dodatkami, modnymi gadżetami, ale także z różnymi rodzajami aktywności. Read the rest of this entry »

Share Button

Wymarzony prezent komunijny

Pierwsza komunia święta to nie tylko wielkie wydarzenie w życiu dziecka, ale także okazja do spotkań z dawno niewidzianą rodziną. W związku z tym, że bliscy dawno się ze sobą nie widzieli, to na spotkaniu komunijnym chcą dobrze wypaść i pokazać się z jak najlepszej strony. Aby to osiągnąć kupują drogie i modne prezenty, które mają zrobić wrażenie nie na dziecku, ale przede wszystkim na jego rodzicach i reszcie zaproszonych gości. Ale czy jest to dobry sposób, aby osiągnąć cel? Read the rest of this entry »

Share Button

Ciekawe prezenty gwiazdkowe

Ciekawy prezent to taki, który zaskakuje, sprawia przyjemność i być może jest w jakiś sposób użyteczny. Funkcjonalność podarunku jest jego dodatkowym atutem, ale nie zawsze będzie gwarancją zadowolenia dla obdarowywanego. Pomysłów na oryginalne podarunki nie powinno nam zabraknąć, gdyż wiele ciekawych gadżetów znajdziemy dzisiaj w galeriach handlowych oraz sklepach internetowych. Read the rest of this entry »

Share Button