Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
odżywianie 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘odżywianie’

Zdrowe diety

Wszystkim wiadomo, że sposób odżywiania się wywiera ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu – w tym na nasz wygląd, kondycję cery, włosów i paznokci, nastrój i oczywiście zdrowie. Jesteś tym co jesz – bez wątpienia w stwierdzeniu tym jest dużo racji. Nawet uprawianie regularnej aktywności fizycznej nie pomoże, jeśli ktoś odżywia się nieprawidłowo.
Najlepsze diety to diety zdrowe. Odpowiednia dieta nie tylko pomaga zrzucić wagę, ale również uwalnia od rozmaitych problemów zdrowotnych! Przy wielu chorobach właściwa dieta, dobrana pod kątem zapotrzebowania organizmu zmagającego się z danym schorzeniem, ma wielki wpływ na stan pacjenta. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak odchudzają się gwiazdy?

diety-hollywoodPosiadanie doskonałej figury, jaką szczyci się niejedna gwiazda Hollywood, to marzenie każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że furorę robią diety odchudzające, które stosowane są właśnie przez znane aktorki i modelki. Wśród nich znaleźć można opracowane przez hollywoodzkich dietetyków kompletne programy żywieniowe, ale również diety wymyślone przez same gwiazdy. Read the rest of this entry »

Share Button

Olimpiada zdrowia – cele i etapy Olimpiady

Wiele nastolatek stosuje drakońskie diety, pragnąc upodobnić się do upragnionych idealnych kobiet z pierwszych stron gazet. Niestety, niektóre z nich zbyt drastycznie ograniczają swoją dietę, co doprowadza do niedożywienia, anemii, a nawet anoreksji. Zorganizowana pod patronatem Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej Olimpiada Zdrowia to doskonała promocja zdrowego stylu życia. Read the rest of this entry »

Share Button