Kategorie

Archive for the ‘styl’ Category

Eleganckie sukienki dla starszych pań

sukienki-wizytowe-dla-dojrzalych-kobietKażda kobieta ma prawo wyglądać elegancko bez względu na to jaki rok urodzenia figuruje w jej dokumentach. Trzeba jedynie pamiętać, że w pewnym wieku nie wypada założyć pewnych strojów, aby nie narazić się na śmieszność. To bowiem w czym dobrze wygląda nastolatka niekoniecznie będzie prezentowała się na dojrzałej kobiecie. Na jakie kreacje więc postawić? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, trzeba bowiem odpowiedzieć na kilka pytań.

Pierwsze dotyczy długości. Z pewnością kreacja nie może być zbyt krótka, choć nie oznacza to, że dozwolone są jedynie maksi. Można uznać, że kreacja o długości do kolan będzie odpowiednia. Rozwiązaniem pośrednim byłoby postawienie na kreację z trenem. W przypadku dojrzałych kobiet jednak nie cieszy się ona zbytnim zainteresowaniem. Read the rest of this entry »

Share Button

Elegancki sweter męski z łatami na łokciach

Sweter norweski dla niegoSezon jesienny już w pełni, warto zatem odpowiednio zadbać o dobór ciepłej i solidnej odzieży, która zapewni nam najlepszą izolację termiczną podczas wietrznej czy deszczowej pogody. Wśród męskich trendów odzieżowych hitem okazują się obecnie  przede wszystkim stylowe i pomysłowe swetry z łatami w różnych krojach i fasonach.

Aby zatem tej jesieni wyglądać modnie i stylowo oraz czuć się pewnie i atrakcyjnie w każdej sytuacji warto wybrać dla siebie jedne z popularniejszych i bardziej oryginalnych fasonów tego rodzaju ciepłej sezonowej odzieży. W niniejszym artykule podpowiadamy, jak i z czym najlepiej łączyć tego rodzaju pomysłowe i solidnie wykonane męskie swetry z łatami na jesień i zimę. Read the rest of this entry »

Share Button

Dzianinowe sukienki XXL

dzianina-dla-puszystychW dzisiejszych czasach moda damska niekiedy nie różni się zbytnio od mody męskiej – kobiety na równi z mężczyznami noszą spodnie, na co panowie nierzadko narzekają. Nie ma przecież bardziej kobiecego i seksownego stroju damskiego niż spódniczka czy sukienka. Latem panie decydują się na ich noszenie znacznie częściej – gdy żar leje się z nieba, cieniutka i przewiewna sukienka jest idealnym rozwiązaniem, ale sukienki warto przecież nosić przez cały rok.

Na zimę doskonałym wyborem będą ciepłe sukienki dzianinowe.

Sukienki dzianinowe na okres jesienno-zimowy cieszą się od kilku sezonów ogromną popularnością, gdyż są bardzo kobiece, dużo przyjemniejsze dla skóry i wygodniejsze niż nierzadko krępujące ruchy spodnie, a ponadto bardzo ciepłe. Świetnie prezentują się w zestawieniu z grubymi rajstopami lub legginsami, więc na pewno w nich nie zmarzniemy. Ale czy są one odpowiednie dla wszystkich kobiet? Czy na ich noszenie mogą sobie pozwolić również panie puszyste? Read the rest of this entry »

Share Button