Kategorie

Archive for the ‘styl’ Category

Kartki z życzeniami

Okres Świąt Bożego Narodzenia skłania nas do refleksji i spotkań w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Zawsze w takich momentach składamy sobie życzenia zwłaszcza przy stole wigilijnym łamiąc się opłatkiem.

Read the rest of this entry »

Share Button

Z czym łączyć czerwone szpilki?

stylizacja-z-czerwonymi-szpilkamiSzpilki muszą się znaleźć w szafie każdej kobiety. To taki kanon jak w przypadku małej czarnej. Są to najbardziej kobiece z wszystkich damskich butów. Zachwycają płeć piękną jak i mężczyzn. Raczej trudno wyobrazić sobie strój kobiecy bez ozdobnych czółenek na szpilce. Zawsze były, są i muszą być, a bez względu na wszystko każda kobieta, nie mogąc się im oprzeć kupi je. Moda obuwnicza rozszalała się na dobre. Przybywa producentów i sklepów, a w salonach zdecydowanie coraz więcej szpilek w kolorach mięty czy fuksji, jeszcze niedawno uważanych za mało modne. Dzisiaj wpadają w oko każdej pani, pewnie także ze względu na konfekcję damską, która jest utrzymana w podobnych barwach. Łatwiej zatem skomponować strój w pastelowych kolorach kiedy i obuwie wpisuje się w te trendy. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak przechowywać biżuterię?

kasetka-na-bizuterieBiżuteria srebrna, a zwłaszcza pierścionki z cyrkoniami, łańcuszki i obrączki, jest podatna na ciemnienie. To z kolei wywołane jest naturalnym wpływem siarki znajdującej się w powietrzu na powierzchnię srebra i tym samym powstawanie czarnego nalotu – siarczku srebra. Jeśli biżuteria nie jest rodowana (czyli pokrywana cienką warstwą rodu), to z pewnością po dłuższym czasie noszenia użytkownicy zauważą ów nalot. Można go oczywiście szybko i skutecznie usuwać domowymi sposobami typu oczyszczanie pastą do zębów, moczenie w wodzie z mydłem, sokiem z cytryny i sodzie lub też wykorzystanie płynów sprzedawanych w sklepach jubilerskich, nadających się do oczyszczania i polerowania srebra. Jednakże nie tylko samym czyszczeniem można zapobiegać zabrudzeniom na biżuterii. Dodatkowo trzeba zadbać o dobre jej przechowywanie. Read the rest of this entry »

Share Button

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 43920 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/trendy/styl/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/847.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [internal f in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435