Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
sylwester 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘sylwester’

Pięć minut przed północą – sylwestrowy niezbędnik

Sylwester już za chwilę. Najhuczniejsza zabawa roku obchodzona jest na całym świecie – niezależnie od szerokości geograficznej ludzie chcą z pompą żegnać stary rok i odpowiednio witać nowy – aby przyniósł dużo szczęścia, radości i niezapomnianych chwil.

Do nadchodzącej zabawy sylwestrowej należy przygotować się odpowiednio wcześnie. Każdy ze sposobów jej celebrowania wymaga bowiem innego podejścia. Spędzanie ostatniej nocy w roku w domu jest opcją najbardziej ekonomiczną, ale wymaga najwięcej przygotowań. Read the rest of this entry »

Share Button

Pomysły na Sylwestra w Łodzi

Sylwester jak przyjęło się w polskiej (jak i na całym świecie) tradycji, to jedno z ważniejszych i chyba najhuczniej obchodzonych świąt. Nie wypada wówczas siedzieć samemu w domu lub po prostu pójść spać. Sylwester kojarzy się nam przecież z zabawą w mniejszym lub większym gronie. Każdy z nas ma zapewne swój własny pomysł na sylwestrowe szaleństwo. Read the rest of this entry »

Share Button

Wzruszające życzenia noworoczne

„Szczęśliwego Nowego Roku” to trochę za mało, jeśli chcemy przekazać bliskiej osobie że życzymy jej, aby nadchodzący rok był dla niej naprawdę udany, wyjątkowy, pełen miłych niespodzianek i miłości. W jaki sposób najlepiej złożyć życzenia noworoczne, żeby na długo zapadły w pamięć ich adresatowi? Read the rest of this entry »

Share Button