Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
moda zimowa 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘moda zimowa’

Czapka w kształcie misia

czapka-misCzapka to nieodłączny element zimowego stroju, tuż obok rękawiczek oraz szalika. Jednak wybór nakrycia głowy nie powinien być traktowany jako przykry obowiązek. Warto wiedzieć, że właściwie dobrana czapka doda nam uroku i atrakcyjności, a ponadto będzie ciekawym dopełnieniem do całego stroju. W sprzedaży możemy dzisiaj znaleźć wiele interesujących fasonów czapek. Wśród nich pojawiają się chociażby oryginalne turbany, papachy oraz czapki pandy.

Po takie nakrycia głowy sięgają przede wszystkim młode osoby, które chcą skutecznie wyróżnić się z tłumu. Read the rest of this entry »

Share Button

Ciążowa kurtka zimowa

Każda kobieta w ciąży na pewno ma nie lada problem z wyborem odpowiedniego odzienia na zimę. I chociaż w sklepach pojawia się całkiem spora liczba kurtek, które wykonywane są z najróżnorodniejszych materiałów, to na pewno jednym z bardziej praktycznych zimowych okryć będzie odzienie puchowe.

Kompletując swoją garderobę na pewno warto mieć na uwadze fakt, że taka odzież będzie noszona tylko w czasie ciąży. Dlatego warto postawić w miarę możliwości na ubrania uniwersalne, które zostały wyprodukowane z elastycznych tkanin. Wówczas znacznie łatwiej będzie można dopasować ubrania do kobiecej sylwetki, która przez dziewięć miesięcy potrafi się bardzo zmienić. Read the rest of this entry »

Share Button

Damskie i męskie kamizelki puchowe

ciepla-damska-kamizelkaZimowa pora wymaga odpowiedniego stroju. Czyli właściwie jakiego? Przede wszystkim takiego, który zapewni nam ciepło. Nie można jednak powiedzieć, że tylko na ten aspekt mamy zwracać uwagę podczas zakupów. Równie ważny jest nasz gust. Przecież zimowa odzież nie jest czymś czego nie widzi nikt oprócz nas. Wyglądu kurtki nie da się ukryć. Jeśli więc zdecydujemy się na pierwszy z brzegu artykuł może się on okazać nietrafionym zakupem. A każdy wie, że jeśli założymy na siebie coś, w czym nie czujemy się komfortowo, ucierpi na tym nasze samopoczucie. W wybranej kurtce musimy więc nie tylko nie odczuwać mrozu, ale również czuć się dobrze. Jak tego dokonać? Read the rest of this entry »

Share Button