Kategorie

Posts Tagged ‘eleganckie sukienki’

Sukienki komunijne na kole

sukienka-komunijna-na-koleI Komunia – moment ważny. Ceremonia niosąca ze sobą wyjątkowe przeżycia duchowe, wymagająca skupienia i odpowiedniej oprawy. Wiele miesięcy przed przyjęciem sakramentu dziecko przygotowuje się by w tym dniu wypaść jak najlepiej. W te przygotowania włączyć należy i znalezienie właściwego stroju. Typowym ubiorem komunijnym jest alba. Poszczególne parafie ustalają, jak w dzień I Komunii dzieci mają wystąpić i w wielu z nich właśnie obowiązują alby. Tak dla chłopców jak i dziewcząt jest jednakowy strój, niewyróżniający nikogo, skromny i oddający bardzo dobrze charakter sytuacji. Niemalże większość dzieci komunijnych przystępuje do tegoż sakramentu w zwyczajnej albie. Read the rest of this entry »

Share Button

Prowadzenie bloga o modzie

blog-o-modzieDobrym pomysłem na łatwe i efektywne zarabianie dodatkowych pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu może okazać się prowadzenie ciekawego bloga, na przykład o tematyce mody.

Aby założyć takiego modowego bloga, warto wybrać odpowiedni serwis i chwytliwą nazwę dla naszej strony. Kolejnym krokiem będzie także określenie w kilku zdaniach ogólnej tematyki serwisu lub opowiedzenie czytelnikom o sobie.

Blog o modzie powinien być również zaaranżowany w sposób przejrzysty i czytelny. Warto więc wybrać dla niego skromny, niezbyt krzykliwy w kolorystyce szablon, najlepiej odpowiadający poruszanym przez prowadzącego zagadnieniom. Zależnie od grona odbiorców, do jakich adresujemy naszą stronę, zdecydować się możemy na odcienie pastelowe lub stonowane, eleganckie odcienie beżów, zieleni lub delikatnych błękitów. Read the rest of this entry »

Share Button

Wizytowe sukienki dla klepsydry

jaka-sukienka-dla-klepsydryFigura zwana klepsydrą charakteryzuje się tym, że kobieta o tym typie sylwetki ma bardzo wyraźną talię, szerokie, zaokrąglone biodra – proporcjonalne do szerokości ramion, dość masywne uda i spory biust. Kształty przypominają nieco literę X. To chyba najbardziej kobieca spośród damskich sylwetek. Wszystkie gwiazdy tryskające seksapilem to zazwyczaj klepsydry o idealnych wymiarach 90-60-90. Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką tej cudownej sylwetki pamiętaj aby największe swoje atuty czyli biust, talię odpowiednio wyeksponować. A poprzez niewłaściwe dobranie kreacji – nie zaburzyć piękna swoich proporcji. Jakie zatem ubrania pasują do „klepsydry”?. Okazuje się, że to figura wprost stworzona do sukienek! Read the rest of this entry »

Share Button