Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Spodnie na sylwestra 2018
Kategorie

W spodniach czy w sukience – co założyć na Sylwestra?

Okres sylwestrowy dla wielu z pań kojarzy się z balami, sukniami i elegancką zabawą. W zależności od wieku i preferencji ludzie decydują się na różne sposoby uczczenia nadchodzącego nowego roku. Na większości z nich wymaganym strojem jest oczywiście sukienka ale czy aby na pewno wszystkie z nich tego od nas oczekują?

Kwestią niezaprzeczalną jest to, że każdy oficjalny bal sylwestrowy czy też bal dla przebierańców ma we względzie garderoby pewne jasno określone zasady. Jednakże nie wszędzie wymagana jest sukienka. Jeśli należymy do grona osób nie tolerujących sukni, sukienek czy sukieneczek możemy bez problemu spędzić w wygodnych spodniach dzięki czemu poczujemy się zarówno komfortowo jak i kobieco.

Idealnym dodatkiem do spodni są ogólnie dostępne bluzki, topy czy tuniki sylwestrowe, które jednak wyróżniają się pod pewnymi względami od tradycyjnych, noszonych na co dzień podkoszulków, które mimo, że wygodne nie nadają się na strój na zabawę sylwestrową. Tutaj liczy się przede wszystkim modny fason, odpowiedni kolor i blask. Idealnym dodatkiem do tego typu garderoby będą modne legginsy, pumpy w stylu Japan czy też haremki, rurki oraz bryczesy.

Nie ważny jest fason

Ważne są przede wszystkim dwie cechy – moda i kolor. Spodnie na sylwestra muszą być modne i zgodne z aktualnymi trendami mody. Co do koloru to w sylwestrowy wieczór króluje czerń również wśród spodni. Jeśli zatem mamy czuć się skrępowane zakładając sukienkę i martwić się o jej wygląd przez cały czas trwania imprezy to nie warto poświęcać dobrej zabawy dla ładnej sukienki.

Oczywiście jeśli rodzaj sylwestra tego od nas wymaga to jesteśmy zobligowane do zaciśnięcia zębów i założenia sukienki jeśli jednak nie i mamy wolny wybór to naprawdę warto założyć coś co będzie wygodne i bawić się komfortowo do białego rana. Znaleźć takie kreacje możemy o wiele łatwiej niż suknie balowe. Są one dostępne w każdym sklepie odzieżowym a zwłaszcza w dużych galeriach i centrach handlowych, które stanowią swoiste skupisko różnych markowych sklepów. Ceny są różne ale możemy znaleźć zarówno coś takiego i efektywnego jak i lepszą jakościowo odzież z górnej półki.

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 134 osób, a dzisiaj 1 osób)

Jak podobał Ci się artykuł