Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
suknie ślubne 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘suknie ślubne’

Uniwersalna mała czarna – także w rozmiarze XXL

W małej czarnej doskonale prezentują się także panie puszysteKrótka, czarna sukienka, na pierwszy rzut oka niczym nie zachwyca, nie powala na kolana, nie wyróżnia się niczym spośród innych kreacji. A jednak to właśnie taka kreacja, już od niespełna 100 lat pełni rolę najseksowniejszej i najbardziej uniwersalnej sukienki, którą musi mieć każda kobieta.

Nawet Panie, które nie interesują się zupełnie modą wiedzą, że mała czarna zawsze jest modna, zawsze jest na czasie i można założyć ją na każdą okazję. Właśnie dzięki tej krótkiej, czarnej sukience, sława Coco Channele przetrwała i nadal rozkwita, a miliony kobiet na całym świecie są jej wdzięczne za wprowadzenie tej kreacji na salony. Swoją popularność zawdzięcza głównie uniwersalności, gdyż można założyć ją niemal na każdą okazję, zarówno na oficjalne spotkanie, jak również mniej oficjalną kolację. Uwielbiają ją miliony kobiet, gdyż wszystkie Panie, niezależnie od wieku, statusu społecznego, miejsca zamieszkania, a także noszonego rozmiaru mogą ją nosić bez obawy, iż popełnią modową gafę. Oczywiście mała czarna małej czarnej nie równa. Jej uniwersalność, a także mnogość fasonów sprawia, że przetrwała wiele zawirowań w modzie, a wyszczuplające działanie koloru kusi w szczególności Panie o bardziej pełnych kształtach. Bo właśnie bez większej obawy i trudu można dostać małą czarną w rozmiarze XXL. Read the rest of this entry »

Share Button

Bądź piękna w dniu ślubu

Często przyszłe Panny Młode przerażone są wydatkami związanymi z przygotowaniem ślubu i wesela. Ze strachem myślą, że przecież sama suknia ślubna kosztuje kilka tysięcy złotych !! W efekcie mniej zamożne Panny Młode poszukują najtańszych sukien, źle dobranych, nie ukrywających mankamentów urody, nie podkreślających atutów. Kobiety kierują się tylko ceną i wtedy dość blado wypadają w tym wyjątkowym dniu. Read the rest of this entry »

Share Button

Najpiękniejsze sukienki ślubne

suknia-z-bolerkiemSuknie ślubne to prawdziwe dzieła sztuki, od wieków stanowiące uzupełnienie ceremonii ślubnej i nadające jej niepowtarzalny, wyjątkowy charakter. Wybór odpowiedniej sukni, to nie jedyny, aczkolwiek bardzo istotny element przygotowań ślubnych – suknia ślubna ma być równie wyjatkowa jak cały dzień ślubu! Jakie są obecnie najmodniejsze sukienki ślubne? Read the rest of this entry »

Share Button