Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
ślub 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘ślub’

Porozmawiajmy… przed rozwodem

Mediacja jest dobrowolnym i poufnym sposobem rozstrzygnięcia sporu, prowadzonym w obecności osoby neutralnej, czyli tzw. mediatora. Mediacje maja to do siebie, że w swej specyfice różnią się od rozwiązań instytucjonalnych, w tym także sądowych. Podstawową różnicą jest to, że ich celem nie jest ustalenie racji którejkolwiek ze stron, lecz wypracowanie wyjścia satysfakcjonującego obie strony sporu. Read the rest of this entry »

Share Button

Organizacja ślubu i wesela

organizacja-weselaDecyzję o wstąpieniu w związek małżeński od moment złożenia przysięgi małżeńskiej dzieli zazwyczaj bardzo długa droga, wypełniona licznymi przygotowaniami; czasem żmudnymi, zawsze – wymagającymi czasu, zaangażowania i przemyśleń. Specyfikę i koszt tych przygotowań determinuje poniekąd forma ślubu, czyli wybór pomiędzy ślubem kościelnym a ślubem cywilnym. Read the rest of this entry »

Share Button

Świat stylowych prezentów

Rok w rok szukamy prezentów na rozmaite okazje, chcemy by były modne, zaskakiwały, robiły wrażenie, zapadały głęboko w pamięć. Wybrać prezent trafiając w gust solenizanta, nie pustosząc przy zakupie własnej kieszeni, to spore wyzwanie. Na naszej stronie znaleźć możesz cenne porady i wskazówki gdzie i jaki prezent wybrać. Read the rest of this entry »

Share Button