Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Sukienki wizytowe dla pań po 40+ 50+ 60+ 70+ 2018
Kategorie

Eleganckie sukienki dla starszych pań

sukienki-wizytowe-dla-dojrzalych-kobietKażda kobieta ma prawo wyglądać elegancko bez względu na to jaki rok urodzenia figuruje w jej dokumentach. Trzeba jedynie pamiętać, że w pewnym wieku nie wypada założyć pewnych strojów, aby nie narazić się na śmieszność. To bowiem w czym dobrze wygląda nastolatka niekoniecznie będzie prezentowała się na dojrzałej kobiecie. Na jakie kreacje więc postawić? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, trzeba bowiem odpowiedzieć na kilka pytań.

Pierwsze dotyczy długości. Z pewnością kreacja nie może być zbyt krótka, choć nie oznacza to, że dozwolone są jedynie maksi. Można uznać, że kreacja o długości do kolan będzie odpowiednia. Rozwiązaniem pośrednim byłoby postawienie na kreację z trenem. W przypadku dojrzałych kobiet jednak nie cieszy się ona zbytnim zainteresowaniem. Tak samo wygląda również sytuacja gorsetowych sukni balowych. Wszystko dlatego, że panie nie chcą już odsłaniać aż tyle swojego ciała. Pytanie numer dwa dotyczy kolorów. Poleca się stawianie na barwy niezbyt krzykliwe, jednym słowem stonowane. Ten opis wielu z nas z pewnością przywodzi na myśl klasyczną elegancję w postaci tzw. małej czarnej. Od lat cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Aby jednak nasz strój stał się nietuzinkowy warto postawić na bardziej wyszukany materiał. W tym przypadku polecamy np. kreacje jedwabne lub szyfonowe. Inna ciekawa opcja to sukienka z elementami koronki.

Równie ważny jest krój sukienki. Większość dojrzałych kobiet decyduje się na klasyczne proste sukienki. Nie oznacza to jednak, że producenci przygotowali jedynie takie w swojej ofercie. Co więc jeszcze możemy w niej znaleźć? Między innymi oryginalne sukienki z plisami lub z rozkloszowanym dołem.

W ich przypadku jednak trzeba postawić na długość sięgającą jeśli nie do ziemi, to chociaż za kolano. Mini spódniczki o tym fasonie pozostawmy młodym przedstawicielkom płci pięknej.

Wspomniane zostało, że nieco starsze panie wolą więcej swojego ciała zakryć niż odsłonić. Dlatego odważne suknie bez pleców nie cieszą się zbytnim popytem. Podobnie jest z sukienkami z jednym ramieniem. Będąc w temacie ukrywania pewnych niedoskonałości figury nie można nie wspomnieć o specjalnych fasonach dla figury jabłka, gruszki bądź klepsydry. Mamy również dobrą wiadomość dla tych pań, które Matka Natura nieco hojniej obdarzyła w kwestii kilogramów. Z myślą o nich producenci wprowadzili do swojej oferty modele wyszczuplających kreacji XXL.

Eleganckie sukienki w dużych rozmiarach to propozycja dla każdej przedstawicielki płci pięknej. Dlatego nie można rezygnować z ich zakładania tylko dlatego, że nasza data urodzenia to kilkadziesiąt lat wstecz. Wystarczy jedynie odpowiednio wybrać wśród bogatej oferty producentów. Potem pozostaje tylko pięknie wyglądać i czuć się atrakcyjnie.

Save

Share Button
(O tym trendzie dowiedziało się 6 711 osób, a dzisiaj 2 osób)

Jak podobał Ci się artykuł