Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
moda męska 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘moda męska’

Bielizna na wiosnę

modna-bielizna-na-wiosneRozprawiając na temat wiosennych kolekcji ubrań, najczęściej poruszamy temat kolekcji damskich. Dotyczy to wszystkich elementów garderoby, nawet tej najbardziej niewidocznej, jaką jest bielizna. Bowiem trendy bieliźniarskie zmieniają się równie często jak wyznaczniki tego, jaki fason sukienki czy butów będzie modny w nadchodzącym sezonie. Read the rest of this entry »

Share Button

Elegancki sweter męski z łatami na łokciach

Sweter norweski dla niegoSezon jesienny już w pełni, warto zatem odpowiednio zadbać o dobór ciepłej i solidnej odzieży, która zapewni nam najlepszą izolację termiczną podczas wietrznej czy deszczowej pogody. Wśród męskich trendów odzieżowych hitem okazują się obecnie  przede wszystkim stylowe i pomysłowe swetry z łatami w różnych krojach i fasonach.

Aby zatem tej jesieni wyglądać modnie i stylowo oraz czuć się pewnie i atrakcyjnie w każdej sytuacji warto wybrać dla siebie jedne z popularniejszych i bardziej oryginalnych fasonów tego rodzaju ciepłej sezonowej odzieży. W niniejszym artykule podpowiadamy, jak i z czym najlepiej łączyć tego rodzaju pomysłowe i solidnie wykonane męskie swetry z łatami na jesień i zimę. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak uszyć męski sweter na drutach?

sweter-na-drutachRobić na drutach może każdy i warto, bo tylko dzięki temu możemy mieć nietuzinkowe i niepowtarzalne modele swetrów. Zanim jednak wykona się ten wyjątkowy model swetra, trzeba „przerobić wiele oczek” i dojść do wprawy. Nauczenie się tego rzemiosła to nic trudnego. Trzeba jednak mieć wyczucie, aby nie ściskać za mocno, ani zbyt lekko, podczas dziergania. Sweter męski jest o tyle prostszy od damskiego, iż klasyka jest zawsze w modzie, więc zbędne są skomplikowane sploty, ozdoby czy inne fikuśne kształty.

Trzeba tylko na początku ustalić sobie fason, obliczyć oczka i zdecydować czy będzie to sweter łączony czy jednolity.  Read the rest of this entry »

Share Button