Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
miłość na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘miłość’ Category

Modny Dzień Zakochanych

Zastanawiasz się jak spędzić Walentynki w oryginalny sposób? Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojej miłości? Chcesz znaleźć oryginalne wierszyki miłosne? Pragniesz jak zwykle być modna i zaskakująca. Znajdziemy rozwiązanie na każdy z Twoich dylematów. Read the rest of this entry »

Share Button

Walentynki z pomysłem

pomysł-na-walentynki14 luty do od jakiegoś czasu także dla nas Polaków święto zakochanych. Obchodzimy je chętnie, choć wielu z nas twierdzi, że przepełnione jest komercją i zachodnią sztucznością. Jeśli jednak potraktujemy je jako okazję do okazania ukochanej osobie czułości, której na co dzień brakuje, Walentynki są jakże miłym dniem. Patronem zakochanych jest święty, który niegdyś był biskupem i lekarzem a dzisiaj uważany jest także za patrona ludzi chorych na epilepsję. Read the rest of this entry »

Share Button

Wokół Walentynek

Pisanie miłosnych kartek obecnie wychodzi z mody. Ludzie chętniej posługują się mailami lub smsami do wyznań uczuć. Jednakże zbliżające się wielkimi krokami walentynki z pewnością powinny skłonić nas do wybrania bardziej atrakcyjnej dla naszych najbliższych formy. Dużo większą wartość sentymentalną mają dla nas wszelkiego typu odręcznie pisane życzenia lub wyznania miłości. Read the rest of this entry »

Share Button