Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
finanse na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘finanse’ Category

Życie na kredyt

kredyt-na-ubraniaWspółczesny poziom życia społeczeństw jest bardzo wysoki. Niemal każdy posiada własne mieszkanie lub dom oraz samochód. Zagraniczne wakacje to dziś standard. W domach posiadamy wyposażenie takie jak sprzęt RTV, AGD, drogie meble… Kosztowne remonty urządzamy przynajmniej raz na kilka lat. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak ubierać się za grosze – zakupy na aukcjach internetowych

Jeżeli ktoś myśli, że aby wyglądać modnie, trzeba wydawać mnóstwo pieniędzy, to jest w dużym błędzie. Otóż, można nosić piękne i tanie ubrania, gdyż wystarczy je tylko zakupić na jednej z aukcji internetowej. Oczywiście, w sieci możemy zakupić ubrania różnych producentów, wykonanych z najrozmaitszych materiałów mieniących się w całej palecie barw, dlatego zakupy na serwisach aukcyjnych on-line z roku na rok posiadają coraz więcej zwolenników.

Na uwagę zasługuje fakt, iż ubrania wystawiane na aukcjach są znacznie tańsze od tych samych towarów dostępnych w tradycyjnych sklepach, co z pewnością ma ogromny wpływ na popularność zakupów odzieżowych w sieci. Trzeba zaznaczyć to, iż większość ubrań licytowanych na aukcjach jest wystawiana przez sklepy, które pragną się pozbyć nadwyżek, w związku z czym często cena wyjściowa licytacji zaczyna się od 1 zł, chociaż w przypadku Allegro dostępna jest także opcja „kup teraz”, która zezwala nam na natychmiastowe dokonanie zakupu, np. swetra lub bluzki. Read the rest of this entry »

Share Button

Najtańsze pożyczki na rynku

Pożyczki są ogólnie dostępne i chętnie z nich korzystamy. Trudno znaleźć osobę, która przynajmniej raz w życiu nie zaciągnęła jakiejś pożyczki lub kredytu. Wiele banków i pozabankowych instytucji finansowych na bieżąco rozszerza ofertę kredytów i pożyczek, by każdy, kto tego potrzebuje, mógł zaciągnąć pożyczkę lub kredyt. Różni klienci potrzebują innych produktów finansowych, jednak najbardziej popularne są tanie pożyczki, czyli takie, które mają niskie oprocentowanie. Korzystna pożyczka może być zwolniona z prowizji bankowej i wtedy taka oferta pożyczki jest jeszcze bardziej preferencyjna. Read the rest of this entry »

Share Button