Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
fryzury na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘fryzury’ Category

Elegancka i piękna podczas studniówki

krótka-sukienka-na-studniówkęNawet jeśli jakaś dziewczyna twierdzi, że nie przejmuje się za bardzo przygotowaniami przed studniówką, prawdopodobnie nie jest to do końca prawda. Przecież każdej kobiecie zależy na tym żeby dobrze wyglądać i robić wrażenie na innych. Natomiast jeśli zbliża się jakaś specjalna okazja zwykle staramy się jeszcze bardziej niż zwykle. Na pewno warto zadbać o kreację i dodatki do niej już jakiś czas przed studniówką i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jeśli wszystkie szczegóły będą całkowicie dopracowane wzmocni to pewność siebie podczas balu.

Przede wszystkim trzeba znaleźć sukienkę studniówkową. Czym się kierować podczas jej wybierania? Na pewno powinna być odpowiednio elegancka. W końcu studniówka to prawdziwy bal, zwykle pierwszy w życiu. Jednak wytworna sukienka wcale nie musi być długa. Read the rest of this entry »

Share Button

Nowoczesne preparaty do trwałej ondulacji

Śledząc występy gwiazd telewizyjnych, a także pokazy mody można zauważyć powracającą tendencję, czyli loki. Trwała ondulacja cieszy się coraz większą popularnością. Jeszcze do niedawna, Panie, które decydowały się na taką zmianę fryzury, musiały liczyć się z diametralnym pogorszeniem stanu włosów, koniecznością ich późniejszego obcięcia. Na szczęście na rynku pojawiły się nowoczesne preparaty do trwałej ondulacji, które nie wyrządzają już w strukturze włosa tak wielu szkód.

 

Trwała ondulacja jest zabiegiem polegającym na zmiękczeniu keratyny włosów poprzez zastosowanie chemicznego procesu redukcji. Środki chemiczne stosowane do trwałej ondulacji zmieniają strukturę włosa, dzięki czemu można nadać im inny wygląd, głównie za pomocą wałków różnej grubości. Read the rest of this entry »

Share Button

Paleta barw – modne kolory włosów

modne kolory włosówCzy farbowanie włosów jest modne? A jeśli tak to jaki efekt farbowania jest teraz najbardziej trendy? Podobnie jak dobieranie różnego rodzaju strojów, dodatków i makijażu również stylizacja włosów pod względem kształtu i koloru włosów jest na pewno sposobem na bycie trendy. Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi więc – tak. Jeśli chodzi natomiast o modne kolory co sezon sytuacja wygląda trochę inaczej. W końcu na tym właśnie polega urok mody że się zmienia! Read the rest of this entry »

Share Button