Kategorie

Archive for the ‘fryzury’ Category

Paleta barw – modne kolory włosów

modne kolory włosówCzy farbowanie włosów jest modne? A jeśli tak to jaki efekt farbowania jest teraz najbardziej trendy? Podobnie jak dobieranie różnego rodzaju strojów, dodatków i makijażu również stylizacja włosów pod względem kształtu i koloru włosów jest na pewno sposobem na bycie trendy. Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi więc – tak. Jeśli chodzi natomiast o modne kolory co sezon sytuacja wygląda trochę inaczej. W końcu na tym właśnie polega urok mody że się zmienia! Read the rest of this entry »

Share Button

Układanie włosów krok po kroku

łatwa-stylizacja-włosówStylizacja włosów uzależniona jest od ich długości, rodzaju oraz oczywiście od tego jaką fryzurę chcemy uzyskać. Z pewnością bardzo przydatne są różnego rodzaju kosmetyki do układania włosów oraz takie akcesoria jak suszarka, prostownica czy lokówka. Osoby, które są niecierpliwe lub nie mają zbyt wiele czasu na co dzień poddają się czasem zabiegowi permanentnej stylizacji, dzięki któremu włosy są cały czas uniesione u nasady oraz sprawiają wrażenie jakby było ich więcej. Poza tym lepiej się układają. Jednak jeśli ktoś opanuje codzienną stylizację szybkie i efektowne ułożenie fryzury nie będzie stanowiło dla niego problemu. Read the rest of this entry »

Share Button

Oryginalne upięcia na lato

letnia-fryzura-z-warkoczemLato sprzyja eksperymentom z włosami. Częściej o tej porze roku dziewczęta decydują się na ciekawe farbowanie włosów, pasemka i odważne cięcia. Fryzura o tej porze roku powinna być modna, zaskakiwać i przykuwać uwagę tym bardziej, że jest to gorący okres wakacyjnych miłości, towarzyskich spotkań, wyjazdów i zawierania nowych znajomości. Zdecydowanie częściej kobiety i dziewczyny decydują się na zapuszczenie włosów, które można dowolnie układać w ciekawe koki i inne upięcia. Moda fryzjerska zmienną jest, toteż w tym roku zdecydowanie królują luźne, swobodnie upięte koczki z włosami wystylizowanymi na nieco niedbałe, pogniecione, pofalowane. Takie upięcia odpowiednie są do każdego stroju tak na co dzień jak i spotkanie z przyjaciółmi. Read the rest of this entry »

Share Button