Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
piękne włosy 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘piękne włosy’

Paleta barw – modne kolory włosów

modne kolory włosówCzy farbowanie włosów jest modne? A jeśli tak to jaki efekt farbowania jest teraz najbardziej trendy? Podobnie jak dobieranie różnego rodzaju strojów, dodatków i makijażu również stylizacja włosów pod względem kształtu i koloru włosów jest na pewno sposobem na bycie trendy. Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi więc – tak. Jeśli chodzi natomiast o modne kolory co sezon sytuacja wygląda trochę inaczej. W końcu na tym właśnie polega urok mody że się zmienia! Read the rest of this entry »

Share Button

Wcieranie cebuli – sposób na zdrowe i piękne włosy

cebula-na-piekne-wlosyCebula zwyczajna to wszystkim doskonale znana roślina, która najczęściej jest wykorzystywana w kuchni. Jak się jednak okazuje, cebula może być także skutecznym środkiem na porost włosów. Właściwości lecznicze cebuli były znane już w epoce starożytności. Od wieków warzywo to stosowane jest nie tylko w leczeniu chorób dróg oddechowych, ale również jako naturalny specyfik do wzmacniania włosów.

Cebula jest niezwykle przydatnym środkiem na porost włosów, ponieważ zawiera w swoim składzie wiele cennych minerałów i pierwiastków, zwłaszcza siarkę. Read the rest of this entry »

Share Button