Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
święta i okazje na jesień i zimę
Kategorie

Archive for the ‘święta i okazje’ Category

Dodatki komunijne dla dziewczynek

rekawiczki-komunijneAby komunijna sukienka prezentowała się szykownie i zarazem skromnie, potrzebuje właściwej oprawy w postaci szeregu dodatków uzupełniających strój.
Przede wszystkim należy zadbać o właściwe obuwie. Najczęściej wybierane są białe lakierki o klasycznym kroju, w całości lub częściowo zabudowane, połączone z paseczkiem utrzymującym stopę we właściwej pozycji. Chętnie sięga się także po wygodne balerinki na płaskiej podeszwie, skórzane lub skóropodobne albo w eleganckiej, satynowej wersji. Read the rest of this entry »

Share Button

Sukienka na studniówkę – krótka czy długa?

dluga-sukienka-na-studniowkeStudniówka to pierwszy prawdziwy bal w życiu młodego człowieka. Dlatego każdy chce tej nocy wyglądać pięknie. Stąd przedstawicielki płci pięknej mogą mieć mały dylemat z wyborem odpowiedniej studniówkowej sukienki. Z myślą o nich przygotowaliśmy krótki poradnik jaką długość wybrać – mini czy maksi. Wybór z pewnością w największej mierze będzie uzależniony od indywidualnych upodobań. Jeśli jesteś miłośniczką krótkich sukienek nie zmuszaj się do założenia kreacji do ziemi. Przecież masz w tę wyjątkową noc nie tylko wyglądać olśniewająco, ale również czuć się wyśmienicie. Read the rest of this entry »

Share Button

Jak się ubrać na Walentynki?

Strój na WalentynkiPodczas wyjątkowych okazji chcemy wyglądać szczególnie atrakcyjnie. Dotyczy to kobiet i dziewcząt, mężczyzn i chłopców. Jeśli chodzi o Walentynki to powodów, aby wyjątkowo zadbać o swój strój i dodatki jest jeszcze więcej. W końcu każdy chce zrobić wrażenie na ukochanej osobie. Oczywiście to jakie ubranie zostanie ostateczne wybrane zależy też od tego gdzie i jak planuje się spędzić Dzień Zakochanych. Jednak nigdy nie jest ono byle jakie czy też zupełnie codzienne i zwyczajne. Read the rest of this entry »

Share Button