Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
buty komunijne 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘buty komunijne’

Dodatki komunijne dla dziewczynek

rekawiczki-komunijneAby komunijna sukienka prezentowała się szykownie i zarazem skromnie, potrzebuje właściwej oprawy w postaci szeregu dodatków uzupełniających strój.
Przede wszystkim należy zadbać o właściwe obuwie. Najczęściej wybierane są białe lakierki o klasycznym kroju, w całości lub częściowo zabudowane, połączone z paseczkiem utrzymującym stopę we właściwej pozycji. Chętnie sięga się także po wygodne balerinki na płaskiej podeszwie, skórzane lub skóropodobne albo w eleganckiej, satynowej wersji. Read the rest of this entry »

Share Button

Buciki komunijne dla dziewczynki

dziewczęce buty komunijneKiedy zbliża się czas Komunii rodzice dzieci przystępujących do niej mają sporo pracy. Muszą pomóc przygotować się dziecku i zaplanować dobrze cały dzień, łącznie z przyjęciem dla całej rodziny. Najwięcej problemów i kontrowersji związanych jest ze strojem, zwłaszcza dla dziewczynki. Zdania co do tego, jak dzieci powinny wyglądać przystępując do I Komunii Świętej cały czas są dość mocno podzielone. Niektórzy uważają, że powinny być ubrane w prosty i skromny sposób, żeby skupić się odpowiednio na duchowym przezywaniu tej uroczystości. Inni natomiast są zdania, że w tym wyjątkowym dniu dzieci również powinny czuć się specjalnie i mieć na sobie takie właśnie ubrania. Read the rest of this entry »

Share Button

Stroje komunijne dla gości

Pierwsza Komunia Święta to szczególne wydarzenie w życiu dziecka, rodziców, chrzestnych.

To wydarzenie wymagające wyjątkowej oprawy. Obok dekoracji; kwiatów i stroików jej głównym elementem są stroje. Stroje, które podczas uroczystości komunijnych powinny być eleganckie, skromne i gustowne.

Jak ubrać się na przyjęcie pierwszokomunijne? Read the rest of this entry »

Share Button