Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
wianki komunijne 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘wianki komunijne’

Dodatki komunijne dla dziewczynek

rekawiczki-komunijneAby komunijna sukienka prezentowała się szykownie i zarazem skromnie, potrzebuje właściwej oprawy w postaci szeregu dodatków uzupełniających strój.
Przede wszystkim należy zadbać o właściwe obuwie. Najczęściej wybierane są białe lakierki o klasycznym kroju, w całości lub częściowo zabudowane, połączone z paseczkiem utrzymującym stopę we właściwej pozycji. Chętnie sięga się także po wygodne balerinki na płaskiej podeszwie, skórzane lub skóropodobne albo w eleganckiej, satynowej wersji. Read the rest of this entry »

Share Button

Fryzury komunijne dla chłopców

fryzyra-dla-chłopcaMamy dziewcząt przystępujących do I Komunii Świętej mogą mieć sporo obiekcji co do tego jak uczesać córkę w tym ważnym dniu. Nic dziwnego to pierwsza, tak ważna w życiu ich dziecka ceremonia. Muszą czuć się wyjątkowo z racji rangi wydarzenia oraz prezentować się nienagannie przed zgromadzonymi w kościele jak i na przyjęciu komunijnym gośćmi. Wszystko powinno zamykać się w gustowną całość bez zbędnej przesady i ze swoistą skromnością, odpowiednią właśnie na komunię. Liczne uczesania komunijne, co roku bardziej oryginalne i misterne, sprawiają, że ciężko wybrać coś dla własnego dziecka. Zatem przyda się kilka rad:

Read the rest of this entry »

Share Button

Komunijna fryzura dla młodej damy

fryzura-komunijna-dla-dziewczynkiI Komunia to stres i masa przygotowań. Obejmują one wybór stroju dla chłopca bądź dziewczynki no i fryzury na ten wyjątkowy i jedyny dzień w życiu każdego dziecka. Rodzice a zwłaszcza mamy chcą, aby ich pociechy zapamiętały go jak najlepiej oraz dobrze się czuły, pozbywając jednocześnie tremy, jaka towarzyszy publicznym wystąpieniom w kościele oraz przyjęciu Komunii. Każda z dziewczynek w dniu wielkiego święta ma na sobie wspaniałą, zdobną białą sukienkę lub albę a na głowie obowiązkowo wianek. Read the rest of this entry »

Share Button