Kategorie

Posts Tagged ‘odchudzanie’

Dietetyczne ekstrema: dieta kapuściana

Dieta kapuściana, nazywana też dietą prezydencką, jest jednym z tych dietetycznych wymysłów, którym bliżej do żywieniowych absurdów niż skutecznych diet odchudzających. Nie zmienia to jednak faktu, że dieta ta jest polecana przez wiele osób (wciąż ją stosujących) jako jeden z najlepszych sposobów na szybkie pozbycie się paru zbędnych kilogramów. Zauważcie, że mowa o kilogramach, a nie tłuszczu. Tkanka tłuszczowa na diecie kapuścianej ma się dobrze, gorzej miewają się kości, mięśnie i inne tkanki, ale o tym – za moment. Read the rest of this entry »

Share Button

Pielęgnowanie urody

Uroda przemija. Każdy to wie. Nie oznacza to jednak, że mamy o nią nie dbać. Regularna i systematyczna pielęgnacja naszej urody sprawi, że będziemy się nią cieszyć naprawdę długo.

Read the rest of this entry »

Share Button

Skuteczne odchudzanie

Gdy na dworze robi się cieplej, z niepokojem przyglądamy się swojej figurze. Pod ciepłymi , obszernymi płaszczami dało się ukryć dodatkowe kilogramy, w letnich sukienkach i kusych bluzeczkach każda fałdka jest widoczna. Najczęściej latem podejmujemy decyzję: pora na odchudzanie. Read the rest of this entry »

Share Button