Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
zabawa walentynkowa 2018
Kategorie

Posts Tagged ‘zabawa walentynkowa’

Jakie buty do czerwonej sukienki?

buty-do-czerwonej-sukienkiCzerń i czerwień, to ulubione kolory kobiet- przynajmniej jeśli chodzi o ubrania. Czerń, jak wiadomo, optycznie zmniejsza, wyszczupla i modeluje sylwetkę.

Ponadto jest, to bardzo tajemnicza barwa, która pobudza wyobraźnię. Jeśli chodzi o czerwień, to również można przypisać jej pozytywny wpływ na kobiece kształty, które podkreśla i uwypukla. Kobieta w czerni lub w czerwieni jest ponętna i kusząca, tajemnicza i intrygująca. Budzi zaciekawienie i podziw, pobudza wyobraźnię, rozpala zmysły. Read the rest of this entry »

Share Button

Walentynki z pomysłem

pomysł-na-walentynki14 luty do od jakiegoś czasu także dla nas Polaków święto zakochanych. Obchodzimy je chętnie, choć wielu z nas twierdzi, że przepełnione jest komercją i zachodnią sztucznością. Jeśli jednak potraktujemy je jako okazję do okazania ukochanej osobie czułości, której na co dzień brakuje, Walentynki są jakże miłym dniem. Patronem zakochanych jest święty, który niegdyś był biskupem i lekarzem a dzisiaj uważany jest także za patrona ludzi chorych na epilepsję. Read the rest of this entry »

Share Button